Americká zpěvačka, skladatelka a herečka Ariana Grande včera prostřednictvím Twitteru oznámila, že se stává koučem v nové řadě populární pěvecké soutěže The Voice vysílané na stanici NBC od roku 2011. Svým nástupem tak vystřídá Nicka Jonase, který zde účinkoval v 18. a 20. sezóně. 

„Překvapení! Jsem poctěna, že mohu být součástí 21. série The Voice po boku Kelly Clarkson, Johna Legenda a Blake Sheltona! Nicku, budeš nám chybět.“ – doplnila k symbolické fotografii za speciálním křeslem dvojnásobná držitelka Grammy a rodačka z Floridy, která nejprve začínala jako herečka u televizní stanice Nickelodeon. V 18 letech podepsala smlouvu s vydavatelstvím Republic Records a od té doby Ariana pravidelně hostuje na předních příčkách světových hitparád. Její poslední album nazvané Positons stylisticky kombinuje prvky R&B a obsahuje témata, jako úcta, oddanost i sexuální intimita.

Ihned po zveřejnění fotografie zprávu nasdíleli také kolegové z hudební branže, kteří v soutěži budou rovněž zastávat roli kouče. Pilotní kolo se vždy nese v duchu slepého výběru, kdy je každý porotce otočen k soutěžícímu zády. Pokud ho pěvecký výkon nováčka zaujme, stiskne červené tlačítko a křeslo se otáčí – jestliže sedí k soutěžícímu alespoň jeden porotce čelem, má soutěžící vyhráno a nastupuje tak na dlouhou cestu za vysněnou výhrou 100 000 dolarů. Kouč tráví se soutěžícím veškerý čas, aby mohli společně trénovat hlas a texty písní do dalších kol.

Důvod, proč Nick Jonas křeslo porotce/kouče opustil, není znám – interní zdroj však poskytl informaci, že by se Jonas v následujících sériích do soutěže rád vrátil. Pro sedmadvacetiletou Grande to nicméně bude vůbec poprvé v kariéře, kdy vymění pódium za křeslo „diváka“.

Formát se dostal i do tuzemska a vysílán byl na obrazovkách TV Nova v letech 2012, 2014 a 2018. Zde jsme mohli vidět hvězdy jako Josefa Vojtka, Daru Rollins či Vojtěcha Dyka.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Complex.com, Goodhousekeeping.com
Adam Pospíšil
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.
Podělte se o svůj názor: