The Walking Dead na televizních obrazovkách debutuje už od roku 2010 a během let si získal širokou škálu fanoušků. Postavy jsou natolik autentické, že si k nim někteří diváci vytvořili osobní vazby. Zatímco herci ztvárňující hrdiny si užívají pozitivních reakcí, ti kteří se na obrazovce jeví jako méně sympatičtí, či jsou zlotřilí padouši, se v reálném životě potýkají s opovržením a dokonce výhružkami.

 

Kteří herci obdrželi výhružky smrtí?

1. Josh McDermitt

comicbook

Eugene Porter nikdy nepatřil mezi ty nejoblíbenější postavy. Jeho krkolomné vyjadřování a myšlení na bázi operačního systému čas od času leze na nervy, ale vesměs to je roztomilý Nerd. To se změnilo ve chvíli, kdy se rozhodl, že mu bude lépe u Negana a podrazil Ricka.

Loňský květen Josh na Facebooku Live informoval, že zruší své účty na Instagramu, Facebooku a Twitteru, protože je díky své roli Eugena vystavován kyberšikaně.

„Neposílejte mi výhružky smrtí, protože to předám policii. Jsem z toho smutný. Můžeš nenávidět Eugena, je mi to jedno. I když budu tvrdit, že se mýlíš, můžeš si myslet, co chceš. Ale když mi začneš říkat, že doufáš, že zemřu… Nevím jestli myslíš Joshe nebo Eugena. Musím to hlásit.“

 

2. Seth Gilliam

Comic Book

Seth Gilliam se podělil o své vlastní zkušenostmi s výhružkami. I když je otec Gabriel v současné době hrdinou, vždy tomu tak nebývalo. Zpočátku se jevil jako zbabělý kazatel, který se k Rickovi nejednou otočil zády.

Seth obdržel výhružky, které pocházely od třináctiletých chlapců z Wisconsinu, kteří si tak v suterénu domu svých rodičů krátili dlouhou chvíli.

3. Austin Amelio

comicbook

Dalším napraveným padouchem je Dwight. Do hledáčku se dostal poté, co se rozvášnil během mučení Daryla a zabil Denise. Vysloužil si tak hrozbu, že mu bude vypálen dům.

„Když jsme natáčeli scény s Darylem, lidé říkali: Spálíme ti dům. Myslím si, že je pro ně těžké rozlišit Dwighta od herce Austina. Jseš Dwight? Ne, jsem Austin. Austin je hodný. Dwight je k***t.“

4. Alanna Masterson

Alanna Masterson as Tara Chambler – The Walking Dead _ Season 7, Episode 6 – Photo Credit: Gene Page/AMC

Ačkoli Tara patří k těm „hodným“, mnohé fanoušky tak trochu irituje. A to nejen vystupováním, ale také svým vzhledem. Není žádným tajemstvím, že během natáčení otěhotněla a přirozeně nabrala pár kilo navíc. Ihned se tak stala terčem kritiky a nemístných poznámek.

A takto se vyjádřila na svém Instagramu:

„Drazí instagramoví trollové, muži a ženy, kteří si myslí, že je v pořádku vyjadřovat se o mé váze. Doufám, že nemáte děti. A pokud ano, doufám, že je učíte toleranci a laskavosti. Doufám, že se dozví, že není v pořádku dělat si z lidí legraci. Doufám, že jednou zjistíte, jaké to je být rodičem. Laskavý, nezjištný rodič. Pracující rodič. Rodič, který chodí v botách někoho jiného. Možná, že to nemůžete pochopit přes tu tlustou lebku, ale pečovat o dítě a pracovat na The Walking Dead v Georgii, je spousta práce, odhodlání a plánování. Takže než začnete komentovat, jak je můj hrudník „příliš velký“ nebo jak tlustou jsem se stala, vězte, že tahle malá holčička měla ten nejlepší start do života, nic bych neměnila. Raději budu jíst dostatek kalorií pro tvorbu mléka, aby její kosti mohly růst. Matka by se měla stydět, když vynese takový soud. Jsem si jistá, jak „odvážní“ musíte být, když se skrýváte za iPhone a počítač. „

„PS: Ráda bych viděla jakéhokoli muže či ženu, jak porodí dítě, kojí a pracuje 17 hodin denně. „

K tomu lze jen říct… Dobře ty, Alanno!

5. Laurie Holden

melty.fr

Laurie Holden hrála Andreu v prvních třech sezónách a její působení bylo ukončeno podstatně dřív, než tomu bylo v komiksové předloze. Nutno přiznat, že nepatřila zrovna k těm nejsympatičtějším postavám.

Dle Normana Reeduse Laurie obdržela během druhé sezóny výhružky smrtí, protože její postava postřelila milovaného Daryla Dixona. Údajně byla opravdu vyděšená a bála se o svůj život.

Jste překvapení, kolik herců má negativní zkušenosti s fanoušky? Díky skvělým hereckým výkonům a autentickým efektům je občas obtížné oddělit realitu od fikce. Už jen proto je čas od času vhodné vypnout televizi a jít se nadýchat čerstvého vzduchu. :)