Přes veškeré pochyby, které doprovázely vznikající projekt, jenž propojil světy The Walking Dead a Fear The Walking Dead se ukázalo, že to byl skutečně dobrý tah, který pomohl sesterskému seriálu získat na popularitě. The Walking Dead v současné době prochází krizí a klesající sledovanosti zaručeně nepomůže ani odchod dvou hlavních hvězd – Andrewa Lincolna a Lauren Cohan. Nebude tedy žádným překvapením, když se k obsazení Fear The Walking Dead přidají i další herci.

 

Dle nových showrunnerů pro čtvrtou sezónu Fear The Walking Dead Andrewa Chamblisse a Iana Goldberga je další protnutí těchto dvou světů možné. Prozatím se však soustředí na rozšíření vesmíru Fear The Walking Dead.

 

„Jsme plně zaměřeni na vyprávění příběhů ve Fear The Walking Dead. Je to velký svět, ale nic není nemožné.“

„Mohly by se objevit další překážky a to by mohl být někdo ze světa The Walking Dead… Mohl by to také být někdo z minulost Fear The Walking Dead. To je jedna ze vzrušujících věcí, jak pracovat v tomto světě. Stále roste a s ním i možnosti pro ty, kteří se ještě mohou objevit.“

 

Prvními průkopníky byli Rick Grimes, Carol a Ježíš, kteří se objevili v první epizodě čtvrté série poté, co chtěli Morgana přesvědčit, aby se vrátil zpět. Ten si však šel za svým a díky tomu navázal nové vztahy s přeživšími v Texasu.

Zdroj: AMC

Druhá polovina čtvrté sezóny naše přeživší na čas zase rozdělí, když budou muset čelit následkům hrozivé bouře. Morgan se snaží přesvědčit Altheu, Aliciu a ostatní, aby se s ním vrátili do Virginie.

Fanouškům byla rovněž poskytnuta naděje, že se ve Fear The Walking Dead setkají s Abrahamem Fordem, jakožto formou flashbacku, když během své cesty Texasem narazil na Altheu, které společně s Eugenem poskytli rozhovor. Jednalo se ovšem o pouhý Easter Egg Abrahama jako takového již neuvidíme.

 

Není tedy vyloučené, že ve Fear The Walking Dead uvidíme další známé tváře z The Walking Dead. Prozatím se tvůrci soustředí na současný děj stálých postav a jejich boj o přežití. Druhou polovinu Fear The Walking Dead můžete sledovat každé pondělí na televizní stanici AMC. Premiéra devátá sezóny The Walking Dead je přichystána na 7. října.

 

-reklama-