Mnoho herců a hereček sleduje projekty, ve kterých působí. To však není případ Andrewa Lincolna, hlavní hvězdy seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Představitel Ricka Grimese, do nedávna hlavní postavy seriálu, přiznal, že ze seriálu, kde působil řadu let, neviděl ani jeden díl.

Jeden z výkonných ředitelů značky The Walking Dead, Scott Gimple, na nedávném virtuálním Comic-Conu potvrdil, že Andrew Lincoln doteď neviděl ani jeden díl seriálu.

„Ne, nedívá se na to,“ řekl Gimple. „Musím říct, že kdysi jsem s ním sledoval epizodu na DVD s mým komentářem, ve které sám nevystupoval [14. epizoda 4. série, The Grove]. Po pěti minutách, co jsme se začali dívat, říkám: ‚Ty se na to nedíváš, viď?‘ Načež řekl jen: ‚Ne, nedívám.’“

Sám Lincoln se k tomuto vyjádřil již v roce 2017 v rozhovoru pro TV Insider, kde řekl: „Seriál vůbec nesleduji. Jsem alergický na svůj vlastní obličej.“ Nicméně, přesto, že se Lincolnovi nezamlouvá pohled na jeho obličej, neznamená to, že postavu Ricka Grimese ztvárňuje nerad, ba naopak. Andrew Lincoln se prý těší, až si charakter Ricka opět zahraje. Nejdříve tomu tak pravděpodobně bude v připravovaných filmech.

Scott Gimple v nedávném rozhovoru toto tvrzení potvrzuje a dodává: „Musím vám říct, že se těší na návrat [do role Ricka Grimese]. My všichni se těšíme,“ řekl Gimple. „Velmi se o to zajímá [o celovečerní filmy].“ Gimple ještě podotkl, že Lincoln se na projekt nejenže těší, ale je do něj také mimořádně zapojený.

Na celovečerní filmy se netěší jen představitel Ricka Grimese, Andrew Lincoln, ale také statisíce fanoušků po celém světě, kteří se nemohou dočkat. Naneštěstí produkce snímků byla pozdržena v důsledku šíření nemoci COVID-19 napříč Spojenými státy. O něco pozitivnější zprávou je, že na scénáři se pracuje i navzdory koronavirovým opatřením.

Filmy jsou možná ještě daleko, ale závěrečná epizoda 10. řady The Walking Dead (Živí mrtví) už zase tak ne. Těšit se na ni můžeme již 4. 10. (u nás 5. 10.) 2020. Ve stejný den bude mít premiéru také třetí seriál ze světa živých mrtvých, The Walking Dead: World Beyond. A pouze o týden později dorazí 6. řada Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce).

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz