Po nedávném zveřejnění data premiéry speciálních šesti epizod desáté série populárního postapokalyptického seriálu The Walking Dead jsme se dočkali snad toho nejočekávanějšího – konečně vidíme náš hvězdný pár.

Nebudeme chodit kolem horké kaše, po vypuštění oznámení, že se z dobroty srdce studia AMC dočkáme rovnou šesti speciálních epizod navíc, jsme všichni dychtivě očekávali, kdy ohlásí i tu neganovskou. To netrvalo dlouho a my už delší dobu víme a těšíme se na speciální díl o Neganovi v době, kdy ho doprovázela Lucille skutečná, nikoliv dřevěná.

Také není žádným překvápkem, že by Neganova epizoda měla adaptovat komiks Here’s Negan, který popisuje Negana před jeho totalitní nadvládou, kdy ještě žil po boku své ženy. O té víme, že trpěla rakovinou na jejíž následky zemřela a od poslední série (pokud teda nejsme horlivými čtenáři a už dávno jsme si to nepřečetli) jsme se od samotného Negana dozvěděli, že jí podvedl a nedokázal zabít po její proměně.

Zajisté se tedy můžeme těšit na pěkně emotivní epizodu, která bude nabita nejen láskou ale i zcela jiným pohledem na tuto milující a nenáviděnou postavu zároveň. Autenticitu tomu dodává i fakt, že si představitelku Lucille zahraje skutečná žena Jeffreyho Deana Morgana, a to Hilarie Burton. Ta se také s touto první oficiální fotkou předvedla na své Instagramu.

Speciálních šest epizod seriálu The Walking Dead má stanovenou premiéru na 28. února, na speciální epku o Neganovi si počkáme do dubna.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz