Dwight nemá na růžích ustláno. Momentálně se nachází v „Zemi nikoho“. Svými činy si znepřátelil prakticky každého z Rickovy armády a jejich důvěru si nezískal ani poté, co zradil Negana a dokonce zabil několik Spasitelů. Události jedenácté epizody ho zavedly zpět do Svatyně. Přišel právě včas, aby vyslechl Neganův ďábelský plán. Ale co bude dál?

Dwightovou hlavní a respektive také jedinou výhodou je, že se Laura nevrátila do Svatyně. Je totiž jediným svědkem jeho zrady. Není jasné, zda si Negan Dwightovy přítomnosti všiml a jak na jeho návrat bude reagovat. Dwight předpokládá, že je s Neganem za dobře. Tak by nadále mohl být dvojitým agentem a sbírat důležité informace pro své nové spojence.

Fanpop

Tento plán má ovšem mnoho trhlin. První z nich by mohl být návrat Laury, která by si jistě Dwightovo tajemství nenechala pro sebe. Dále tu je Eugene. Ten je ale momentálně zaměstnán výrobou munice. Třetí možností, která by mohla Dwightovi pořádně zavařit, je sám Negan. Do vůdčí pozice ho nedostaly sladké řečičky a není radno ho podceňovat.

Za Neganovým úspěchem nestojí pouze brutální násilí, ale především bystrá mysl a schopnost manipulace. Je tedy možné, že o Dwightově zradě již dávno ví a čeká na vhodnou chvíli, aby spadla past? Negan by tak mohl Dwighta využít a nechat ho, aby Rickovi předával falešné informace.

Geeks Media

Na druhou stranu je skutečně možné, že vůdce Spasitelů o Dwightově loajalitě nemá nejmenších pochyb. Stejně tak jako tomu bylo v komiksové předloze, kde Negan do poslední chvíle netušil, že ho zradila jeho pravá ruka. Je to vysoká a smrtelně nebezpečná hra, která může každou chvíli skončit.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz