Poslední tři epizody první poloviny 9. série The Walking Dead nám ukázaly mnohé. Na pozadí hlavního dění jsme však mohli vidět jakýsi dlouho trvající spor mezi jednotlivými komunitami. Tři epizody jsou velmi málo na to, aby vysvětlily vše, co se stalo během šestiletého časového skoku. Nicméně my už teď tušíme, co by mohlo stát za rozepří mezi jednotlivými komunitami. Má to co do činění se záhadným X na zádech Michonne? Kdo je záhadný cizinec v ukázce na druhou polovinu 9. série? Na to vše se podíváme níže.

V šesté epizodě 9. série vidíme, že má Michonne na svých zádech novou jizvu ve tvaru X. Jizva se nachází na místě, kde Rickovi projela tělem železná tyč. Lidé si začali tato dvě zranění spojovat a vytvářet nejrůznější spekulace o tom, že si Michonne za jizvu může sama atd. Tyhle teorie však značně vyvrátil fakt, že má Daryl úplně stejnou jizvu, dokonce na tom stejném místě jako Michonne.

Darylova a Michonnina jizva mohou být pouze špičkou ledovce. Kdoví, kolik dalších má stejnou jizvu. Nabízí se tedy otázka: Komu vděčí za tyhle specifické jizvy? Možností je opravdu mnoho. Šest let je dlouhá doba. Jedná se dokonce o delší časový úsek, než jsme viděli za devět řad působení seriálu.

www.amc.com

Ukázku na druhou polovinu 9. série tahají především Šeptači, ze kterých je nám poprvé představena Lýdie, Beta a také trochu Alfa. Vypadá to, že se můžeme těšit na opravdu akční pokračování seriálu. Nicméně v ukázce je možno vidět i něco dalšího, něco, co nám možná odpoví na otázky týkající se jizev a sporu mezi jednotlivými komunitami.

Vidíme Jerryho, hned po záběru na Království, jak se podezíravě dívá na muže v kovbojském klobouku. Tento záhadný cizinec v kovbojském klobouku a koněm po svém boku, vchází pravděpodobně do Království. Jeho identita je zatím záhadou. Pochopitelně se může jednat o nějakého člena Království, který nám zatím nebyl představen, stejně tak se však může jednat o důvod, proč mezi sebou jednotlivé komunity už tak dobře nevycházejí.

www.youtube.com

V jednom z posledních záběrů z ukázky můžeme vidět Michonne se starým sestřihem, který nosila ještě před časovým skokem. Znamená to tedy, že se dočkáme nějakých flashbacků, ne-li celé epizody z minulosti? Tom Payne (Paul „Ježíš“ Rovia) po smrti své postavy řekl, že jeho charakter v seriálu ještě uvidíme, a to ve formě flashbacku z dlouhých šesti let.

Je tedy více než jasné, že se dočkáme odhalení toho, co mezi komunitami vyvolalo spor, jak a kde Michonne s Darylem přišli ke svým jizvám a další věci, které jsou nám zatím zahaleny pod rouškou šestiletého časového skoku.

Kdo si myslíte, že je záhadný cizinec v ukázce na druhou polovinu 9. série? Co podle vás způsobilo spor mezi jednotlivými komunitami? Nebojte se nám napsat váš názor do komentářů a nezapomeňte pravidelně sledovat náš web, aby vám neunikla žádná novinka.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz