Čekali jsme více než půlrok na to, jak skončí desátá série populárního zombie seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). Do konce čekání nám zbývá už jenom měsíc, což se sice pořád zdá jako pěkná doba, ale po náročném roce si snad už ani nemůžeme stěžovat. Co nového se ve světě Živých mrtvých děje?

Tak nějak víme, o čem finále bude. Naši hrdinové, v čele s miláčkem Darylem a badass Carol, jsou uzavřeni ve věži a připravují se na bitvu s Betou a jeho hordou Živých mrtvých (doslova). Mimo to oddělená skupinka, které v následující chvíli nehrozí bezprostřední smrt, se hodlá setkat s tajemnou skupinou lidí, již vede ještě tajemnější Stephanie. Taky už je dávno známé, že se nám do finále vrací dlouho očekávaná hrdinka Maggie, která nám dost chyběla.

Teď máme konečně nějaké nové vodítko, nějakou novou stopu – nějakou novou fotku! A nejedná se ani tak o promo fotky ani o nějaké uniklé záběry, ale o pěknou fotku behind the scenes, kde se na nás usmívají postavy, které s úsměvem na tváři zase tak často nevidíme.

Je to skutečně představitelka CarolMelissa McBride společně s Brianou Venskus, která v seriálu ztvárňuje postavu Beatrice, jednu z přímořské skupinky žen. Na fotce vidíme, že jejich kostýmy jsou pokryté krví a vnitřnosti mrtváků, tudíž můžeme očekávat, že naši hrdinové použijí typickou taktiku ztratit se v davu a pěkně odstřihávat naše nepřátele v tichosti. Uvidíme, jak se bitva podaří, už se pomalu ale jistě blíží!

Finále desáté série seriálu The Walking Dead startuje už 4. října, zatím se nalákejte teaserem!

Související:

The Walking Dead: Představitel chladnokrevného guvernéra by se rád vrátil do seriálu

The Walking Dead: První novinky týkající se jedenácté série Živých mrtvých

The Walking Dead: Představitelka mladičké Beth, Emily Kinney, by se ráda vrátila do seriálu

The Walking Dead: Režisér poodhaluje další informace týkající se opožděného finále desáté série

The Walking Dead: Postava tajuplné Stephanie našla svou hereckou představitelku

The Walking Dead: Tvůrci filmu o Ricku Grimesovi pracují dál na scénáři navzdory koronaviru

The Walking Dead: Představitel Negana odhaluje možný děj finále desáté série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz