Po delší době opět přicházíme s aktuálním děním na place, kde se tvrdě pracuje na tvorbě deváté série The Walking Dead. Rušno je nejen v ulicích Atlanty, ale také na Hilltopu a v Alexandrii. Obě destinace totiž prochází velkou přestavbou.

 

31. května

Natáčeli Ezekiel s Carol a chodci. Ezekiel by měl spadnou do jámy plné chodců. Nakonec se z toho dostane, ale Carol je z celé situace velmi rozrušená.

 

6. června

Natáčí se v Alexandrii. Potvrzeni byli Michonne, Judith, Rick, Negan a několik nových postav.

Michonne natáčela s novou postavou a zdálo se, že diskutují o přestavbě Alexandrie. Dále natáčela společnou scénu s Judith a také s Neganem. Negan je stále za mřížemi.

7. června

Stále se natáčí v Alexandrii. Potvrzeni byli Michonne, Rick, Judith, Negan a Siddiq.

Na place se vyskytovali dětští herci. Natáčelo se také na ošetřovně. Pracovalo se až do noci. Poté, co všichni herci odešli, Michonne stále natáčela.

Proslýchá se, že Michonne někoho vpustila za brány Alexandrie. Mohlo by se jednat o Magnu a část její skupiny. S Magnou a jejími lidmi se seznámíme již v první epizodě.

 

8. června

Natáčení probíhá v Alexandrii, ale i v dalších oblastech. Michonne natáčela s chodci.

 

11. června

Natáčí se v oblasti Brooks, GA BLANTONA MILL RD & Scott Branch RD.

Zde by se mělo hromadit velké stádo chodců.

 

Kromě stálých herců se na place objevil Jon Bernthal. Stále platí, že timejumpe pro devátou sezónu je nastaven zhruba rok a půl od konce osmé série.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz