Seth Gilliam přesně ví, co chce. Tedy alespoň pro svou postavu, kterou ztvárňuje v postapokalyptickém seriálu The Walking Dead. Smrt je každodenním chlebem a tak není od věci zamyslet se nad tím, jak by jeho postava měla zemřít.

 

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY K S08E11 „Dead or Alive Or“

 

Kdo přežije a naopak, kdo seriál nadobro opustí, je často nepředvídatelné. A to i přestože je děj odvozen od komiksové předlohy. Už několikrát se stalo, že nás opustil oblíbený a na první pohled všehoschopný hrdina. Naopak ti méně populární a neužiteční mají tuhý kořínek. I když jeho popularita v posledních dvou sériích raketově stoupla a to především díky heroickým činům, kterými prokázal svou loajalitu vůči Rickovi, stále patří mezi ty, nad kterými nebudou fanoušci dlouho truchlit.

A tak si s myšlenkou na svůj možný odchod pohrává i Seth Gilliam, jehož přáním je naplnit Gabrielovu komiksovou smrt.

„Byla by to fantastická smrt. Když bych visel ze shora s rozlámanými kostmi a byl bych rozpárán a požírán stádem chodců. Je to rozhodně dobrý způsob, jak odejít.“

Comic Book

Nicméně by Sethovi nevadilo, kdyby Gabriel zemřel stářím. ;)

Gabriela život opravdu nešetřil. Od počátku apokalypsy ho stíhá jedna tragédie za druhou. Možná, že je to zkouška jeho víry, která byla nedávno značně otřesena. Zajali ho Spasitelé a zmocnila se ho infekce. I přesto nepochyboval o Boží vůli. Ale po událostech jedenácté epizody, kdy byl dr. Carson zabit, Gabriel skoro oslepl a opět vpadl do zajetí Spasitelů, byl kněz vystaven skutečné zkoušce své víry.

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz