Jon Bernthal, který se u všech fanoušků The Walking Dead zapsal jako Shane Walsh, byl během posledních dní spatřen v blízkosti natáčení deváté série. Nejednoho pozorovatele napadlo, zda jeho přítomnost má co dočinení s jeho návratem, alespoň v podobě retrospektivy či halucinací. Vysvětlení je bohužel prostší, než bychom si přáli.

 

Bernthal na televizní obrazovky vstoupil v podobě Shana, kolegy a přítele Ricka Grimese, který se nechal unést tíživou situací a svými city k Lori, které vyústily až k jeho smrti. Nyní byl spatřen v Senoii, kde mu společnost dělaly současné hvězdy The Walking Dead. To ovšem neznamená, že herec přivede Shana zpět k životu. Rovněž prozatím nic neukazuje na to, že by se stal součástí vzpomínek.

 

Herci zůstávají v kontaktu i s těmi, kteří seriál opustili. Pravidelně se scházejí na různých konferencích po celé zemi a Bernthal mohl mít nespočet důvodů, proč Senoiu navštívil.

 

„Myslím, že hlavní důvod, proč jsem tu je Andrew Lincoln a Sarah Wayne Callies a Steven Yuen a Melissa McBride a Norman Reedus, všichni se považujeme za nejlepší kamarády a rodinu. Začalo to neuvěřitelně skromně, netušili jsme, co se ze seriálu stane.“

Zdroj: Facebook Senoia Coffee & Cafe

 

Poté, co Bernthal opustil The Walking Dead, chopil se nových projektů. Zaneprázdnila ho především jeho role Punishera. Proto neměl nikomu zazlé, že z TWD odešel. Měl tak více příležitostí k rozvoji své kariéry.

 

„Vstoupit do seriálu a nechat se v něm zabít, jsou dvě nejlepší věci, které se mi v mé kariéře přihodily.“

Zdroj: Digital Spy

Přestože je více než pravděpodobné, že nedojde k opětovnému setkání Ricka Grimese a Shana Walshe, přítomnost Jona Bernthala a dalším bývalých kolegů může mít co dočinění s plánovaným odchodem Andrewa Lincolna, kteří se scházejí, aby společně oslavili hercovu poslední sezónu.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz