The Walking Dead má momentálně vysílací přestávku a jak víme z fotek z natáčení, zhruba polovina osmé série je již natočena. Díky tomu, že seriál v těch podstatných věcech vychází z komiksové předlohy, která je časově před dějem v seriálu napřed, můžeme odhadnout, co nás čeká v osmé a případně i deváté sérii. Komiks ještě zdaleka není u svého konce a Robert Kirkman nás neustále zahrnuje novými díly, které nám odhalují stále více ze zombie světa a osudy našich milovaných postav. Jak jsme vás již informovali ZDE, další díl The Walking Dead nám přinesl informaci o nové postavě, která by se měla objevit na scéně i v seriálu. Mimo tohoto nového charakteru jsme se ale dozvěděli i něco málo o Ježíšově budoucím milostném životě.

Zdroj: AMC.com

Postava Ježíše se stala v komiksu velmi oblíbenou a proto se její přítomnost očekávala i v seriálu. Když se Ježíš objevil na scéně, nebylo jasné, jak moc se tvůrci budou chtít držet jeho původní předlohy a především toho, zda z něj (stejně jako v komiksu) udělají gaye. Dluhou dobu se Ježíš ke své orientaci nijak nevyjadřoval, onu záhadu ale prolomil v rozhovoru s Maggie, kdy ji skutečně potvrdil, že má radši chlapy, než holky.

Ježíš ale bohužel zatím v seriálu zůstává sám, což by se podle nejnovějšího komiksového vydání issue #169 mělo změnit (pokud se tvůrci rozhodnou jím řídit).

Autor: The Walking Dead Comics

JESUS: Ohio? Takový výlet může zabrat týdny. Budu to muset odmítnout, už tyhle věci dál dělat nemůžu, mám tu něco, pro co stojí za to zůstat. Pokud nebudeš moci najít nikoho jiného a budeš zoufalý, samozřejmě tě nepodrazím, ale byl bych radši, kdybys našel někoho jiného.
RICK: Jsem si jistý, že Aaron to zvládne, chození za zeď mu není cizí.
JESUS: Vlastně..když jsem řekl, že tu mám něco, pro co stojí za to zůstat, myslel jsem někoho..někoho konkrétního. Je to Aaron, mluvil jsem o Aaronovi a ani on nebude chtít jít.
RICK: No, tak dobře. Gratuluju, mám z vás radost.

CO TO ZNAMENÁ PRO SERIÁL?

Ač určitě všichni milému a pohlednému Ježíšovi lásku přejeme, má to jeden háček. V seriálu totiž Aaron už přítele má – Erica. A Erik ani neumírá, ani není v nebezpečí, je zdravý a až na pár roztržek očividně s Aaronem spokojený. Pokud se tedy tvůrci rozhodnou komiksový děj následovat, dá se očekávat, že v osmé sérii Eric zemře a na konci osmé / začátku deváté se spolu dají dohromady právě Aaron s Ježíšem.

Tak co na tuhle dvojici říkáte?
Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz