Představitel Ricka Grimese, Andrew Lincoln, nebude jediným hlavním představitelem, který nás v deváté řadě opustí. Už delší dobu se totiž spekuluje o tom, že představitelka Maggie, Lauren Cohan, se objeví pouze v některých epizodách deváté řady. Z velké části za její odchod vděčíme jiným projektům, kterým se herečka věnuje, např. role v seriálu Whiskey Cavalier nebo též ve filmu Mile 22. Co prozradila Lauren o osudu Maggie?

Během letošního Comic-Conu v San Diegu promluvil Anrew Lincoln o odchodu Ricka Grimese: „Miluji ten seriál, je pro mne vším. Mé pouto s panem Grimesem je opravdu silné.“ U postavy Ricka není zcela jisté, zdali zemře či pouze odejde, avšak představitelka Maggie se vyjádřila jasně a prozradila, že charakter Maggie zcela jistě nezemře.

„Příběh Maggie je otevřený. Můj příběh je otevřený, není dokončený. Nemůžete se s někým rozloučit a zapomenout na něj, ne, věci se jen trochu změní,“ řekla Lauren o osudu Maggie.

Lauren se také vyjádřila ke klepům, které kolovaly ohledně jejího nenavýšeného platu.

„Nesnažila jsem se vyjednat novou smlouvu s AMC kvůli zisku, nýbrž kvůli tomu, že má dosavadní smlouva končila. Takže se jednalo prakticky o renegociaci.“ Kromě potvrzení toho, že její charakter v seriálu nezemře, Lauren vzdala hold jejímu hereckému kolegovi, Andrewu Lincolnovi – představiteli Ricka.

Digital Spy

„Vzpomínám si na dobu, kdy jsem ještě natáčela se Stevenem [Glenn Rhee] a oba jsme byli vděční, že máme na place někoho, jako je on [Andrew Lincoln],“ řekla pro týdeník EW.

„Předtím než jsem dostala roli v The Walking Dead jsem měla jen pár malých rolí v různých seriálech. Pak přišla nabídka stát se součástí něčeho tak velkého, něčeho tak dobře vedeného. Postavil mě na vlastní nohy, abych šla kupředu v mém životě a kariéře, to vše díky němu, to vše díky tomu, co jsem se od něj naučila,“ Lauren o spolupráci s Andrewem.

Nevíme, jak dlouho bude postava Maggie pryč či jak a kam zmizí, ale víme, že není mrtvá.

Digital Spy

„Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla být součástí seriálu tak dlouho… a má rodina tady [herci a herečky z TWD] nikdy nezmizí.“

Lauren čeká hodně projektů. V současné době se na ni můžeme těšit ve snímku Mile 22, který nás čeká již tento měsíc. A nezapomeňte, že The Walking Dead se vrací se svou již devátou řadou 7. října 2018.

Jaký máte názor na situaci vy? Mrzí vás odchod Andrewa a jakási „pauza“ Lauren? Napište nám váš názor dolů do komentářů.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz