The Walking Dead čekají velké změny. Jednou z nich je nová výkonná producentka, která převezme práci Scotta M. Gimplea. Angela Kang tak získá dohled nad budoucností seriálu. Fanoušky přirozeně zajímá, co od Angely mohou očekávat a zda je v její pravomoci zvrátit krutý osud Carla Grimese. Existuje naděje?

Už nyní je jisté, že byl Carl Grimes pokousán chodcem a to v epizodě 806. K odhalení došlo v závěru Midseason finale a tvůrci tak publiku ponechali dostatečně dlouhou dobu, aby tuto šokující událost zpracovali. Nicméně s blížící se premiérou deváté epizody se na povrch derou otázky, týkající se Carlovy nevyhnutelné smrti.

AMC

Jak už sám Gimple několikrát zmínil, Carl byl pokousán skutečným chodcem. Nejedná se tedy o žádný omyl, příchod Whisperers ani jinou alternativu, která by mladému Grimesovi zachránila život. Kousnutí je jednosměrnou jízdenku a Carl v epizodě 809 zemře.

Naděje umírá poslední. Proto se spustila kampaň „Zachraňme Carla“. Kromě otevřené kritiky Scotta M. Gimplea se sepsalo několik petic. Po oznámení změn v produkčním týmu nastala otázka, zda může být Angela Carlovým andělem a přivést ho zpět. Vzhledem k tomu, že je celá osmá série dávno natočená, šance na vzkřísení je mizivá.

Skybound Entertainment
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz