Svět seriálu The Walking Dead nás po minulém roce, kdy muselo být vlivem nepříznivé koronavirové situace odsunuto finále desáté série, krmí novými a novými informacemi. Ještě jsme nestačili ani zhlédnout speciálních šest epizod a už se točí další série.

Ta už ale bude oficiálně poslední, nad tím se může zaradovat ta druhá polovina fanoušků, která TWD přestala sledovat v půlce osmé série a bohužel přišla o dokonalou devátou a desátou sérii se Šeptači. I přesto se nemusíme moc trápit, neboť studio AMC má v plánu vypustit další spin-offový seriál týkající se oblíbených postav Daryla a Carol, takže zase tak daleko od našich oblíbených postav nebudeme.

Jedenáctá série se bude nejspíše týkat nové kolonie okolo tajuplné Stephanie (u které už víme, jaká herečka se jí chopí), na kterou nás navnadilo finále desáté série. Každopádně, situací, ve které jsme zanechali Ezekiela aspol. právě v desáté sérii Živých mrtvých, by se měla ale také zabývat jedna z již zmiňovaných desíti epizod, takže bůh ví, jak bude příběh dál pokračovat.

Speciálních šest epizod seriálu The Walking Dead má spatřit světlo světa už 28. února a vy si můžete pustit krátký trailer:

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů