Pauza mezi první a druhou polovinou deváté řady The Walking Dead je za polovinou a čím blíže jsme k pokračování nové řady, tím vícero lákadel na nás tvůrci sypají. Od promo ukázek až po nejrůznější teasery. To vše vídáme v poslední době. Tentokrát se však tvůrci nebáli a ukázali nám lepší pohled na vůdkyni skupiny Šeptačů, Alfu, a na její pravou ruku, Betu. 

Jak zmiňuji již v úvodu, tak v posledních týdnech vychází jeden teaser za druhým. Těmi nejpopulárnějšími jsou však ty, které odhalují nové padouchy, známé jako Šeptače. Kolem loňských Vánoc byl uveřejněn, husí kůži nahánějící, teaser, který nám představil vůdkyni kultu Šeptačů, Alfu.

Alfu bychom tedy už viděli, ale co ostatní Šeptači? Ani na ty se nezapomnělo a několik dalších teaserů nám ukazuje, jak se Šeptači pohybují v okolí naší skupiny. Všechny ukázky najdete pohromadě na oficiálním instagramovém účtu The Walking Dead. 

Nejnovější ukázka nám však prozradila zatím asi nejvíc, jelikož nám odhaluje nejen Alfu, ale také její pravou ruku, Betu. Děsivé na ní je především to, že Šeptači sledují naše hrdiny a chystají se udělat nějaký krok.

Čtenáři komiksu jistě tuší, co nás v druhé polovině 9. série čeká. I přesto, že se seriál v mnohém liší, inspiraci bere z velké části z komiksové předlohy.

Jak se vám líbí Alfa a Beta? Těšíte se na druhou polovinu 9. série? Potká naše hrdiny stejný osud jako v komiksu? Napište nám dolů do komentářů! 

-reklama-