Sedmá série TWD je pro tento rok u konce a fanoušci budou udržování v napětí až do února, kdy bude druhá polovina série opět uvedena do pohybu. I přes to, že hodnocení této série nejsou nijak lichotivá, TWD stále zůstává jedním z nejsledovanějších televizních seriálů vůbec. Alespoň prozatím. Posledních pár týdnů napětí stoupalo nejen v samotném seriálu. Kolem Chandlera Riggse, který v seriálu ztvárňuje bojem ošlehaného Carla Grimese, se začaly šířit fámy o předčasném odchodu z postapokalyptického seriálu.

Tyto fámy jsou primárně založeny na dvou příspěvcích na sociálních sítích, jeden přímo od Chandlera a druhý od jeho otce Williama Riggse. Chandler na Twitteru zveřejnil, že byl přijat na Auburnskou univerzitu v Alabamě a nedlouho po tom mu jeho otec via Facebook pogratuloval k dokončení sedmileté smlouvy s TWD a zároveň k přijetí na univerzitu. Jeho matka – Gina-Ann Riggsová – se později celou situaci snažila zachránit, když se pokoušela pověry rozehnat na svém Instagramu.

V nedávném rozhovoru s The Hollywood Reporter Chandler poprvé promlouvá o možném odchodu ze seriálu.

„Nikdy nevíte, jak se to vyvrbí. V TWD jsem opravdu moc rád, ale na druhou stranu rád hraju video hry, trávím čas se svými přáteli a snažím se být co nejvíc „normální“, jak to jen jde. Univerzita by byla další super normální zkušenost v mém životě. Chtěl bych, aby to vyšlo.“

Na otázku, zda by bylo možné, aby studoval a zároveň pokračoval v seriálu odpověděl:

„Ano. Teoreticky bych mohl nějaké hodiny absolvovat přímo na místě a nějaké online. Moji budoucí profesoři by ale museli být ochotni na to přistoupit a tímto způsobem se mnou spolupracovat. Nebylo by to lehké, ale myslím, že by to mohlo fungovat.“

Když byl tázán, zda má v úmyslu zkusit seriál a školu skloubit, tak odpověděl kladně. Nicméně na otázku, zda podepsal novou smlouvu na osmou sérii, pochopitelně odvětil, že na tuto otázku nemůže odpovědět. Kdyby prozradil víc, mohl by nechtěně odkrýt Carlovo přežití/nepřežití v sedmé sérii, což by bylo hrubé porušení smlouvy s TWD.

I když se všechno výše zmíněné zatím vznáší ve vzdušném oparu, je těžké si vůbec představit, že by Robert Kirkman a spol. Carla v této fázi stáhli z obrazovek. V komiksu Carl pochopitelně pořád žije, připadlo by tedy v úvahu Chandlera nahradil jiným hercem, což ale v TWD nemá obdoby. Nakonec by možná nebylo zase tak překvapující vidět Chandlera Riggse, jak levou zadní zvládá herectví skloubit s akademickým životem.

chandler-riggs

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz