Tvůrce The Walking Dead Robert Kirkman se domnívá, že by seriálové zpracování jeho životního díla mohlo v budoucnosti překonat současné umístění v Severní Americe. Napovídá tomu i oznámení o dalších spin-offech. Přestože si seriál prošel vzestupy i pády, stále společně se svou „mladší sestřičkou“ Fear The Walking Dead, patří k nejsledovanějším televizním pořadům současnosti.

 

Podívat se na postapokalyptický svět mimo oblast Virginie (původně Georgie) není žádnou novou myšlenkou. Příběh Fear The Walking Dead započal ve slunné Kalifornii a postupně se přesunul až do Mexika. A tak zatímco diváci mají obecné poznatky o tom, co se po vypuknutí zombie apokalypsy stalo se Spojenými státy a Mexikem, o osudu zbytku světa nemají nejmenší ponětí. Ale to se již brzy může změnit.

Communities Digital News

V nedávném rozhovoru se Robert Kirkman rozpovídal o možnosti rozšíření světa The Walking Dead. Přestože nesdělil žádné specifické informace, přiznal, že se na toto téma vedou vášnivé diskuze. On sám ve svých komiksech nic takového nechystá, ale jak už víme, televizní svět si žije svým vlastním životem a mezinárodní scéna by zajisté přilákala nové publikum.

Vzhledem k tomu, že jižní strana byla takřka zmapována, mohla by být další lokalitou Kanada a následně také zámoří. Zombie apokalypsa je zajisté globálním problémem a bylo by zajímavé sledovat, jak si s ní poradí zbytek světa.

 

AMC již nyní pracuje na plánování dalších spin-offů a tak je více než možné, že se právě jeden z nich soustředí na skupinu přeživších, kteří svůj boj započali daleko za hranicemi Severní Ameriky. Nic není nemožné, protože se tvůrci nemusí držet žádné předlohy. A tak by se jednoho dne, mohla jedna z našich stávajících postav rozhodnout, opustit současné přátele a vydat se hledat nový, možná i lepší svět.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz