Ne, v tomto článku bohužel nejsou žádné nové a povzbudivé informace o dlouho očekávaném finále desáté série populárního seriálu The Walking Dead, pořád nic nového nevíme a datum je zatím stále ve hvězdách. Jedna novinka však přeci jen venku je.

Pokud jste během sledování desáté série Živých mrtvých dávali pozor a neusínali u nudnějších scén bez Šeptačů a rozporuplného Negana, určitě vám neunikla linka s Eugenem a jeho láskou přes vysílačku, Stephanie. Vypadá to, že tato introvertní postava se konečně trochu odpoutala od femme fatale Rosity a má našlápnuto na reálný vztah. A na jejich prvním rande mimo vysílačky záleží opravdu hodně. Tajemná Stephanie je totiž členkou jiné, možná podobné, komunity jako Alexandria či Hilltop, která by jim eventuelně mohla pomoci s bojem proti Šeptačům s nově zvoleným Alphou-Betou v čele. Komiksoví fanoušci teď už jistě vědí.

Seriáloví fanoušci však zatím o této skupince nemají žádné podrobné informace. Podobně na tom je i Stephanie, ta však konečně získala podobu a my si ji můžeme představit na tváři u nově oznámené herečky. Tou je Margot Bingham, kterou můžete znát ze seriálu New Amsterdam. Zatím však nevíme, zda se nám – společně s její skupinou či bez – ukáže už na konci desáté série či si na ni budeme muset počkat až v příštím roce se sérií jedenáctou. Tak co, myslíte si, že je Eugenův typ?

Embed from Getty Images

Finálová epizoda seriálu The Walking Dead stále nemá kvůli koronaviru jisté datum, její premiéra se však předpokládá někdy na podzim.

Související:

The Walking Dead: Tvůrci filmů o Ricku Grimesovi pracují dál na scénáři navzdory koronaviru

The Walking Dead: Představitel Negana odhaluje možný děj finále desáté série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz