Nedávno jsme vás informovali o menší prosbě herečky Emily Kinney, která v seriálu The Walking Dead ztvárňovala mladičkou Beth, že by se ráda vrátila do seriálu. Očividně však není sama – na podobnou otázku odpovídal i David Morrissey, představitel Guvernéra. A hádejte, jak odpověděl.

Postavu Guvernéra aka Philipa Blakea ze třetí a čtvrté série Živých mrtvých si pamatují snad všichni. Tento jednooký sadista tak nějak rozpálil pomyslnou sirku hlavních záporáků série, kteří mají spadeno na Ricka a jeho partu. I přesto, že ho následně vystřídal mnohem výraznější Negan či děsivější Alpha, tohoto velitele města Woodbury máme pořád všichni v srdíčku.

A zřejmě i samotný Morrissey, který se teď nedávno o tomto tématu rozpovídal a zavzpomínal. I přesto, že jeho oficiální působnost v seriálu logicky nemůže být znovu obnovena, neboť nám tak nějak v první půlce čtvrté série zemřel, pořád je tady spoustu možností. A to především prostřednictvím autora komiksové adaptace této frančízy – Roberta Kirkmana. Ten totiž dříve dal vzniknout komiksovému spin-offu z tohoto světa s Guvernérem v hlavní roli.

Embed from Getty Images

„Jak všichni víme, seriál The Walking Dead vychází z komiksové adaptace od Roberta Kirkmana. Součástí toho jsou i tři novely – The Rise of the Governor, The Road to Woodbury a The Fall of the Governor. Všechny tři jsou naprosto fantastické. Pokud bych se měl vrátit, velmi rád bych zfilmoval právě tyto tři příběhy. Jedním z nejlepších zážitků z mého účinkování v seriálu bylo, když jsem se vrátil ve čtvrté sérii na čtyři epizody, které se týkaly pouze mé postavy. Miloval jsem to. Právě toto ukazuje, že má postava toho má ještě mnoho co říct. Příběhy v těchto novelách jsou naprosto fascinující.“

Pokud by showrunnerka seriálu, Angela Kang, zvažovala návrat této ikonické postavy, stejně se to nejspíš ještě dlouho nedozvíme. Kvůli koronaviru se na jedenácté sérii ještě nezačalo pracovat a její oficiální datum je zatím stanoveno až na druhou polovinu příštího roku. Každopádně, přáli byste si návrat Guvernéra?

Finále desáté série seriálu The Walking Dead vychází 4. října 2020, doufám, že se těšíte tak jako my!

Související:

The Walking Dead: První novinky týkající se jedenácté série Živých mrtvých

The Walking Dead: Představitelka mladičké Beth, Emily Kinney, by se ráda vrátila do seriálu

The Walking Dead: Režisér poodhaluje další informace týkající se opožděného finále desáté série

The Walking Dead: Postava tajuplné Stephanie našla svou hereckou představitelku

The Walking Dead: Tvůrci filmu o Ricku Grimesovi pracují dál na scénáři navzdory koronaviru

The Walking Dead: Představitel Negana odhaluje možný děj finále desáté série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz