Aneb jak jeden milý záporák z Captaina Americy kdysi prohlásil o Hydře – utneš jednu hlavu a narostou další dvě – krásně bychom to mohli napojit na sérii The Walking Dead. Ta nás v současnosti zasypává novými projekty a pomalu neví, kdy skončit.

Po smutném oznámení, že se s námi série The Walking Dead rozloučí po 11. sérii, jsme nemuseli dlouho hledat papírové kapesníčky. AMC studio se rozhodlo nezahálet a kromě nezrušených spin-offových sérií Fear the Walking Dead a The Walking Dead: World Beyond nám rovnou přislíbilo možný spin-off s Carol a Darylem v jeho čele.

Zarputilí fanoušci také ví, že se před plánovanou poslední 11. sérií Živých mrtvých dočkáme šesti speciálních dílů ze světa The Walking Dead. Zatím toho nic moc nevíme, diskutuje se o jedné epizodě z pohledu mrtváka, oficiálně pak je potvrzena epizoda ohledně Maggie a jejím životě během její absence v 10. sérii a také Negan. Respektive, Neganova minulost.

Na tu nás už pěkně navnazují hereckým obsazením, kde si jeho manželku Lucille zahraje skutečná manželka představitele NeganaHilarie Burton. Máme se tak skutečně na co těšit.

No a natěšení na Negana nás jenom tak neopouští. Jeffrey Dean Morgan totiž nenápadně naznačuje možný vznik jeho vlastního spin-offu. Na Twitteru napsal, že má jeho charakter pořád hodně co říct, a že by nebyl proti!

Vzhledem k tomu, že vlna popularity značky The Walking Dead postupem času velmi silně stoupá, nedivili bychom se, kdyby chtěli tuto postavu zlosyna-dobráka trochu více vytěžit. Co říkáte?

Seriál The Walking Dead má naplánovanou 11. sérii na rok 2021, můžeme se však těšit na 6 speciálních dílů ještě před novou sérií.

Související:

The Walking Dead: Tvůrci seriálu nastiňují kdo jsou tajemní vojáci

The Walking Dead: Představitel chladnokrevného Guvernéra by se rád vrátil do seriálu

The Walking Dead: První novinky týkající se jedenácté série Živých mrtvých

The Walking Dead: Představitelka mladičké Beth, Emily Kinney, by se ráda vrátila do seriálu

The Walking Dead: Postava tajuplné Stephanie našla svou hereckou představitelku

The Walking Dead: Tvůrci filmu o Ricku Grimesovi pracují dál na scénáři navzdory koronaviru

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů