Poté, co jedna z hlavních hvězd postapokalyptického seriálu The Walking Dead Lauren Cohan oznámila, že nadcházející devátá série bude pro ni tou poslední, mnoho fanoušků znervóznělo. Odchod totiž ve většině případech znamená jistou smrt postavy. Herečka naznačila, jaký osud na Maggie Rhee čeká a nemine.

 

Lauren Cohan byla posledním protagonistou, který podepsal smlouvu pro devátou sérii. Důvodem bylo sáhodlouhé vyjednávání o honoráři. Přestože k dohodě nakonec došlo, Maggie Rhee se objeví v pouhých prvních šesti epizodách sezóny. Lauren se nadále bude věnovat své nové roli v seriálu televizní stanici ABC Whisky Cavalier.

Fanoušky přirozeně zajímá, jakým způsobem Maggie Rhee odejde. Dle herečky se nemusíme obávat, že zemře. Naopak bude její konec otevřený, a tak stále existuje možnost, že se v budoucích sezónách vrátí zpět. Další detaily samozřejmě neprozradila.

Druhou postavou, která seriál opustí, je Rick Grimes. Jeho odchod stále zahaluje rouška tajemství. I v tomto případě je nasnadě smrt postavy, i když sám Andrew Lincoln koketoval s myšlenkou, že by to Rick mohl přežít. Zároveň připomenul, že existuje více způsobů odchodu (viz. Morgan Jones), a že ten jeho bude speciální.

Zdroj: ScreenRant

Maggie by se mohla rozhodnout pro změnu prostředí a stejně tak jako komiksová Michonne odejít žít do Oceanside. To by zajisté na čas vyřešilo její nepřítomnost. Těžko však uvěřit, že by se do exilu uchýlil i Rick Grimes. A to i přes velké ztráty, které během života v apokalypse utrpěl. Stále má po svém boku Michonne, Judith a mnoho dalších, kteří se stali jeho rodinou. Jak si s tím tvůrci poradí, můžete sledovat od 7. října na AMC.

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz