Jedna z věcí, které fanoušky The Walking Dead neustále trápí je, že Maggie nejeví žádné viditelné známky těhotenství. K oznámení té radostné novinky došlo na začátku šesté série a přestože všichni v okolí stárnou a Judith značně poporostla, tak ani na konci osmé série se Maggie ne a ne zakulatit. Jak to tedy ve skutečnosti je?

 

Záhada okolo „neexistujícího“ těhotenství divákům nenechá spát a začaly se dokonce šířit spekulace o tom, že Maggie potratila. O jejím jiném stavu značí pouze letmé pohlazení břicha, kterým se sama ujišťuje o tom, že je vše tak, jak má být.

Vysvětlení je však prosté. Přestože se válka s Neganem táhne přes dvě série, v reálném čase neuběhlo více jak několik týdnů.

Neoficiální časová osa uvádí, že Maggie své těhotenství odhalila zhruba 552. den po vypuknutí apokalypsy. Glenn zemřel asi o 7 týdnů později, tedy v 598. den.

Neatorama

Celá sedmá sezóna se odehrála během pouhých dvou týdnů. Současná osmá sezóna navázala bezprostředně na konec sedmé a vše, co se nyní odehrává, je otázkou několika dní.

Výkonný producent Scott M. Gimple již dříve prohlásil, že se během osmé sezóny nedočkáme ani narození Maggieina dítěte, ani výraznějších známek těhotenství.

I Lauren Cohan se musí neustále potýkat s otázkami na požehnaný stav své postavy.

„Vždycky bych chtěla do epizody vložit drobný komentář, který by objasnil kolik času uběhlo od počátku apokalypsy a jak dlouho jsem těhotná. Těhotnou hraji opravdu dlouhou dobu. Ale pravdou je, že ve skutečnosti uběhlo jen několik týdnů od doby, kdy Negan zabil Glenna.“

Dokonce také Robert Kirkman si na toto téma přisadil, když zmínil, že je zájem fanoušků zcela přirozený, když je Maggie těhotná přibližně 80 měsíců.

Lauren Cohan as Maggie Greene – The Walking Dead _ Season 8, Episode 13 – Photo Credit: Gene Page/AMC

Maggie je tedy skutečně těhotná a to zhruba ve třetím až čtvrtém měsíci, což vysvětluje důvod, proč stále nevidíme rostoucí břísko. Vzhledem k její štíhlé postavě a volným košilím, nemusí být nic oku patrné ještě hodně dlouho. Vše ovšem komplikuje stále nepodepsaná smlouva Lauren Cohan pro její účast v deváté sezóně. Díky tomu hrozí, že se možná žádného porodu, ani malého „Glenna“ vůbec nedočkáme.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz