Nových informací týkajících se seriálu The Walking Dead se po vypuknutí digitální akce Comic-Con vysypal celý pytel. Kromě toho, že už konečně známe datum premiéry finále desáté série, nového navazujícího seriálu i jeho spin-offu, se k nám dostávají i novinky týkající se nadcházející série.

I přesto, že z důvodu koronaviru se jedenácté série tento rok nedočkáme a nejspíš nám bude naservírována až v druhé polovině roku 2021, nás AMC začíná zásobovat prvními novinkami o tom, na co se těšit. A pokud lhostejně převracíte zrak, neboť máte přečtené komiksy, nebuďte si tak jisti svou pravdou!

Tvůrce komiksů a producent seriálu, Robert Kirkman, se totiž nechal slyšet, že absence Ricka Grimese v seriálu – narozdíl od komiksu – závratně odliší děj v jeho seriálové adaptaci. Zde se nám hlavní postava skutečně po první půlce deváté série doslova vypařila, a ač se všichni těšíme na jeho vlastní sólový film, ikonické žezlo hlavní postavy získávají jiní hrdinové. A my všichni víme kteří.

No jasně – Daryl – Rickův největší buddy a kamarád, na jehož objetí jsme čekali celých devět sérií (ale stálo to za to, že?). Ten získává skutečně mnohem více prostoru a poprvé v historii Živých mrtvých slyšíme, jaký má hlas (hahaha). O něm se Kirkman rozpovídal s postavou Carol, která mezi Darylem krouží už snad od první série a kteří mají větší shipovací základnu než posvátná Bellarke ze seriálu The 100.

Kromě těchto zajímavých informací se můžeme oficiálně těšit na návrat oblíbené vdovy, Maggie Rhee. Ta se nám vrátí už v tom dlouho očekávaném finále desáté série, na které si už všichni brousíme zuby a těšíme se! A máme fakt na co, to bezpochybně.

Embed from Getty Images

Seriál The Walking Dead se se svým finále 10. řady vrací na obrazovky 4. října 2020, zatím zhlédněte sneak peak a čtěte nás dál!

Související:

The Walking Dead: Představitelka mladičké Beth , Emily Kinney, by se ráda vrátila do seriálu

The Walking Dead: Režisér poodhaluje další informace týkající se opožděného finále desáté série

The Walking Dead: Postava tajuplné Stephanie našla svou hereckou představitelku

The Walking Dead: Tvůrci filmu o Ricku Grimesovi pracují dál na scénáři navzdory koronaviru

The Walking Dead: Představitel Negana odhaluje možný děj finále desáté série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz