Není tomu ani týden, co televizní stanice AMC vypustila do světa nové informace o šesti bonusových epizodách a už tu máme první pohled na natáčení. 

Rok 2020 se nese v duchu neplánovaných změn, kterým se nevyhnula ani značka The Walking Dead. Televizní stanice AMC musela přeskládat svůj program, neboť letošní podzim se poprvé za několik let musí obejít bez Živých mrtvých. 

Namísto hlavní série se vysílají dva spin-off seriály – Živí mrtví: Počátek konce (Fear the Walking Dead) The Walking Dead: World Beyond. Přesto, že ústřední seriál si dává letos na podzim pauzu, tvůrci neotálí a práce na šesti bonusových epizodách se pomalu rozjíždí.

Koronavirová opatření ve Spojených státech omezují také natáčení seriálů, tudíž celá produkce probíhá v menším počtu. A právě v tomto duchu by se měly nést i připravované epizody. Níže najdete video, jak zatím vypadá natáčení a na jaké hrdiny se můžeme těšit.

V několika záběrech můžeme vidět natáčecí štáb v rouškách, což potvrzuje výše zmíněná opatření a také to, že jde skutečně o nedávno natáčené scény. Další zajímavostí jsou nové postavy, které v ukázce vidíme. Ty naznačují, že i přesto, že bonusové epizody budou spíše o jednotlivých postavách, hlavní dějová linka nebude stát na místě.

Více informací k připravovaným epizodám najdete v samostatném článku.

Nové díly nás čekají 28. 2. 2021, tedy v době, kdy by nás normálně čekala druhá polovina 11. řady. Ta je zatím v plánu na podzim příštího roku. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Vojtěch Balák (Walter)
Redaktor a admin TVGURU.CZ. Filmový a seriálový nadšenec. Návštěvník NdB a jiných divadel. Zálibu nacházím i ve čtení knih a komiksů, jenž také mnohdy bývají předmětem mých článků.