Zpráva o možném odchodu Andrewa Lincolna zasáhla nejen fanoušky, ale také celý štáb. Ačkoli stále nedošlo k oficiálnímu vyjádření, okolnosti naznačují, že se skutečně jedná o tvrdou realitu. O tom svědčí nejen instagramový příspěvek hereckého kolegy Normana Reeduse, ale také režiséra Michaela Satrazemise.

 

Satrazemis k vyjádření svých pocitů opět využil sociálních sítí. Na svůj instagramový účet vložil fotografii sebe a Andrewa Lincolna z epizody páté série, kterou režíroval. Konkrétně se jedná o část, kdy byl Rick celý pokrytý krví a označil Daryla svým bratrem.

„Mnoho z nás strávilo posledních osm let našeho života žitím, prací, tvořením, objímáním a někdy dokonce krvácením skutečné krve společně s Andym. Všichni dělají něco speciálního. Je jedním z největších mužů, s kterými jsem se setkal. A přítel. Seriál mu bude chybět stejně tak, jako on nám. Bude to jiné, ale skvělé. Všichni, kteří to s láskou děláme, neustále tvoříme a někdy pro vás dokonce krvácíme.“

Instagram

Zda se jedná o Lincolnův skutečný odchod ze seriálu, či jen marketingový tah, který má zajistit zvýšení upadající sledovanosti, by mohlo objasnit oficiální prohlášení AMC, které kauzu odmítlo jakkoli komentovat. Televizní stanice v současné době ovšem počítá s tím, že devátá série nebude pro The Walking Dead tou poslední.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz