A je to tu! Po dlouhém čekání a nekončících debatách se vrací seriál The Walking Dead už po sedmé na naše obrazovky. Druhý díl nese název The Well.

Své dojmy a pocity z epizody můžete psát dole do komentářů pod příspěvkem. Spoilery jsou dovoleny, takže číst až po zhlédnutí!

Titulky sedí na verzi: HDTV.XviD- AFG, HDTV.x264-AVS
Díl pro vás přeložily: Narry, Pallovka
Korekce: Narry

[su_button url=“http://www.tvguru.cz/wp-content/uploads/2016/10/31/The.Walking.Dead_.S07E02.720p.HDTV_.x264-AVS.srt“ target=“_blank“ style=“3d“ background=“#0f730f“ color=“#ffffff“ size=“10″ center=“yes“ radius=“5″ text_shadow=“0px 0px 0px #f3f4f3″ desc=“S07E02 The Well“]STÁHNOUT TITULKY[/su_button]

ČASTÉ DOTAZY

Kde stáhnu video?: Na klasických uložištích typu uloz.to nebo webshare.cz , stačí tam použít vyhledávání a napsat název seriálu a číslo dílu.

Zobrazují se mi kliky-háky: Máte problém s kódováním, otevřete si titulky v poznámkovém bloku, dejte uložit jako a změňte kódování na UNICODE. Ideální je používat VLC nebo KM player, BS player občas způsobuje problémy.

Jak vložit titulky do videa?: Titulky si stáhněte, pojmenujte stejně jako video soubor a vložte do stejné složky. Takže budete mít například video SerialXYZ.s01e01.mkv a titulky SerialXYZ.s01e01.srt v jedné složce. Poté video spusťe ve VLC nebo KM playeru.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz