Konečně jsme se dočkali. Již zítra bude odvysílána premiéra první epizody sedmé série. I přestože bylo takřka jisté, kdo přijal osudovou ránu, dnešním ránem je vše úplně jinak. A nebo ne?

The Walking Dead je známo především šokujícími událostmi a neočekávaným úmrtím oblíbených postav. Od odvysílání závěrečné scény šesté série nastal hon na odhalení oběti. V té době ještě ani samotní herci netušili, kdo z nich se se seriálem rozloučí. Postupem času vyplouvaly na povrch informace, které se jen potvrzovaly. I my jsme vám poskytli jména obětí a až do včerejšího večera se zdály konečné.

Včera Fox International vypustil nové Promo, kde můžete vidět Daryla, Ricka a Michonne. Živý a zdravý. Tím prozradil, že alespoň tyto tři postavy jsou opravdu mimo okruh potenciálních obětí. Jako odezva na zveřejnění Proma putuje na YT video s onou velkou scénou. I přestože se nejedná o bůhví jak kvalitní záběry, lze rozeznat dva aktéry. A to Glenna a Maggie.

Je možné, že Negan opravdu zabije Maggie? Na smrt vypadající těhotnou ženu? Získal by si tímto činem onen respekt, po kterém tak touží? Nemůžu popřít, že mě záběr šokoval a v první okamžik jsem věřila všemu, co mi bylo naservírováno. Posléze, kdy se mi srdeční tep vrátil do svého běžného rytmu, jsem začala uvažovat. Zvládla by žena, která se neudrží ani na nohou takovou ránu? Mohlo by si prudérní AMC dovolit zabít těhotnou hlavní postavu? Logická odpověď zní NE!

Víme, že byly natočeny minimálně tři alternativy této scény. Je snad vypuštění videa s Maggie promyšlený tah, jak před premiérou zmást fanoušky? Nezbývá nám nic jiného než v napětí vyčkat do zítřejšího rána, kdy se The Walking Dead vrátí do našich životů.

 

 

Nové promo:

https://www.youtube.com/watch?v=1SomurrexT8&feature=youtu.be

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz