Čtvrtá epizoda devátá série odkryje komplikované vztahy. Své si poví Rick s Darylem, Michonne s Neganem a také otec Gabriel s Jadis. Rovněž to bude jedna z posledních příležitostí, kdy uvidíme Ricka Grimese v plné síle, než ho stihne nezvratný osud.

 

Rickovi se donese, že je Maggie na cestě do Alexandrie. Daryl mu nabídne svezení, aby tam byl co nejdříve. Nicméně Daryl neměl v plánu Ricka do Alexandrie odvézt. Zároveň mu odhaluje, že i on stojí za zabitím Spasitelů, a že o všem věděl. Přiznání mezi nimi vyvolá souboj, přičemž spadnou do hluboké jámy. Nakonec vyřeší vzájemné problémy a pomohou jeden druhému vylézt. Stádo chodců se k nim přibližuje.

Zdroj: SpoilerTV

Otec Gabriel je svázaný a v podobné pozici, jako byl Negan v minulé sezóně, když ho Jadis vzala na smetiště. Chystá se ho předhodit Winslowovi 4.0. Otec Gabriel pronáší srdceryvnou řeč a prosí o odpuštění. Jadis mění svůj názor. Udeří Gabriela do hlavy. Když se probouzí, Jadis je pryč a zanechá zde pouze vzkaz. Gabriel si ho přečte. Zhroutí se k zemi a pláče.

Zdroj: SpoilerTV

Negan odmítá jíst, a tak se za ním Michonne vydá, aby si spolu promluvili. Negan s ní ovšem hraje psychologickou hru a snaží se vytvořit nějaké spojení. Mluví o tom, co se stalo s jeho ženou, Michonne se naopak rozhovoří o svém synovi a jeho smrti. Negan se nakonec zeptá na Lucille, chce vědět kde je a zda ji může vidět. Michonne mu odpoví, že ji nechali ležet na místě a že ji tedy nemají. Poté, co Michonne odejde se Negan zhroutí a začne mlátit hlavou do zdi.

Zdroj: SpoilerTV

Most, který společnými silami opravili, zatím drží. Podle Eugena to ovšem nebude moc dlouho trvat.

Není jisté, co se přesně stalo v táboře, protože Rick s Darylem už byli pryč. Jsou slyšet výstřely. Není vidět, co se stane pak.

Zdroj: SpoilerTV

Výstřely v táboře přilákají stádo chodců.

Všichni jsou v táboře. Daryl tam míří a Rick se snaží stádo odlákat pryč.

Epizoda končí když je Rick obklopen dvěmi masivními stády. Kůň ho vyhodí ze sedla a on dopadá na železnou výstuž, která ho probodne. Rick ztrácí vědomí.

Zdroj: SpoilerTV

 

Konec se blíží. Respektive konec jedné velké éry. Užijte si poslední chvíle Ricka Grimese. Čtvrtá epizoda s názvem “The Obliged” bude odvysílána již toto pondělí.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz