Sedmá epizoda deváté série The Walking Dead představí nového člena rodiny. Nebo spíše smečky? Rovněž zavítáme na Hilltop, v jehož čele usedl nový vůdce. A také budeme zase o krok blíže k odhalení nebezpečné skupiny Whisperers.

 

Žít ve světě, kde prim hrají oživlé mrtvoly, je jedna věc. Ale co když začnou mluvit? Rosita díky této novince značně panikaří. Šepot se k ní šíří ze všech směrů, když se zhroutí a omdlévá.

Maggie opravdu opustila Hilltop a rozhodla se odejít za Georgií, aby jí pomohla s budováním nové komunity. O této novince informuje Michonne Siddiq.

Zdroj: SpoilerTv

Oficiálním vůdcem Hilltopu je nyní Ježíš. Jeho funkce je ale spíše na oko, protože většinu rozhodnutí dělá Tara. Enid převzala místo zdejšího lékaře.

Carol navštíví Daryla, protože se bojí ponechat Henryho samotného na Hilltopu a chce, aby mu Daryl dělal garde. Není zřejmé, zda ho Carol navštěvuje pravidelně, ale očividně ví, jak svého starého přítele najít.

Zdroj: SpoilerTv

Michonne s Magnou a ostatními navštíví jejich původní tábor, kde zjistí, že zbytek skupiny je mrtvý. Stráví noc v průmyslové budově. Když pokračují ve své cestě, obklopí je stejné stádo, které napadlo i jejich tábor. Poznají to podle Bernieho, o kterém hovořili den předtím. Michonne ho uctivě zabije, protože Magna toho není schopná.

Zdroj: SpoilerTv

Michonne se dříve zmínila, že nemá v plánu Magnu a ostatní doprovodit až na Hilltop, protože je jí třeba v Alexandrii. Svůj názor změní poté, co se setká s hlídkou a ta jí poví, že je Rosita na hilltopské ošetřovně.

Zdroj: SpoilerTv

Rosita i Eugene před Whisperers unikli. Eugene se ukryje ve stodole a Rosita se vydá hledat pomoc.

A konečně více o novém kamarádovi Daryla Dixona. Je to skvělý pes. Doggo je nejen Darylův společník, ale rovněž mu pomáhá s kladením pastí na chodce. Každý den se Doggo vydává zkotrolovat pasti, a pokud najde chodce, vrátí se pro Daryla. Bohužel Doggo v jedné takové pasti sám uvízne. Henry zachrání nejen Daryla, ale také jeho psa, díky čemuž se Daryl rozhodne, že s nimi odejde na Hilltop, čímž končí jeho kariéra poustevníka a vrací se zpět ke skupině.

Zdroj: Facebook

Daryl, Doggo, Aaron a Ježíš se vydají ke stodole hledat Eugena.

 

BONUS:

Důvodem, proč se Daryl rozhodl odejít od svých přátel a žít na vlastní pěst je, že se snažil najít Rickovo tělo. Později si na tento způsob života zvykl a zůstal zde.

Carol Daryla ostříhá, aby vypadal trošku k světu.

Zdroj: SpoilerTv

Aaron a Ježíš mají tajné dostaveníčko. Ježíš mu totiž pomáhá s tréninkem.

Každé zvíře, které se v The Walking Dead objevilo vzbudilo trochu odlišné emoce (viz. Tabitha). Není pochyb, že se Darylův „belgičák“ stane jednou z nejoblíbenějších postav a možná tak vykompenzuje ztrátu Ricka Grimese, či pomůže s likvidací zákeřných Whisperers.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz