Jak je již známo, během sledování The Walking Dead je nutné, všímat si i těch nejmenších detailů. I za vzdáleně obyčejnou plechovkou se může skrývat velká pravda. To také platí  v případě jedné z největších záhad osmé série. Tedy helikoptéře, o které stále nic moc nevíme. Možná, že další stopa napoví, kdo za tímto vzdušným spiknutím stojí.

 

Poté, co Jadis (respektive Ann) byla donucena k likvidaci celé své nemrtvé rodiny, odhalila jednu ze svých skrýší. Většina diváků očekávala, že v útrobách odpadkové hradby nalezne nějakou tajnou zbraň, díky které se pomstí Simonovi. Ale nebylo zde nic víc, než jablečný kompot. Po otevření konzervy se na víčku objevil symbol. Stejný symbol, kterým je označena helikoptéra. A jak již víme, Jadis se s pilotem nepochybně zná. Značka zároveň připomíná symbol pro biologické nebezpečí.

comicbook

Veškeré okolnosti stále více ukazují na to, že se s největší pravděpodobností jedná o vojenskou organizaci působící v blízkém okolí. Jadis s nimi byla v neustálém kontaktu. Nejenže ji zásobovali potravinami, ale také když došlo k nejhoršímu, měli ji v určitý čas vyzvednout. Proto s připravenou světlicí stále sledovala hodinky.

Nejschůdnějším řešením této hádanky je, že se jedná o skupinu Georgie, která se nám rovněž v osmé sérii představila. Nasvěčují tomu jednak její sledovací schopnosti, kdy vyhledává a následně jedná s komunitami, ale také zdánlivě profesionální ochranka v podobě dvojčat Hildy a Midge. Trojice rovněž pochází z bezpečného místa, kde je dostatek zásob a znalostí potřebných k vybudování nové infrastruktury. To vše dohromady napovídá, že se skutečně může jednat o vojenskou či vládní organizaci.

 

Konečné řešení této hádanky bude jedním z hlavních témat deváté série, která bude zároveň startem pro nový seriál, s novou showrunnerkou Angelou Kang a novým příběhem, který odkryje svět, daleko za hranicemi Alexandrie.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz