Když už si myslíte, že tvůrci The Walking Dead vyčerpali všechny možnosti, jak příběh udělat temným, dorazí s další šokující událostí. Během apokalypsy vymřely celé rodiny. Poté co Rick s Darylem zaútočili na jednu z Neganových základen, kde vybili všechny muže, ujali se osiřelé Gracie. Nastává otázka, co bude dál? Samozřejmě se mezi fanoušky začaly šířit různé teorie.

1. Gracie na Hilltopu, Judith v Alexandrii

Jednou ze společensky nejpřijatelnějších teorií je ta, že obě dívky přežily a spokojeně žijí ve svých komunitách. Zdá se vám, že je toho štěstí najednou až moc? A asi máte pravdu.

Má to jeden háček. Nebo spíš jednoho sametového králíčka. V epizodě „Damned“ se u Gracie v postýlce objevil stejný plyšák jako byl ten, kterého v epizodě „Mercy“ držela šestiletá Judith. Proč by měla mít Judith Gracieinu hračku? Nebo mají na Bunnyho střídavou péči?

Více o plyšovém králíkovi se dočtete ZDE

2. Rick vychovává obě dívky

Válka skončila a je na čase budovat nové životy. Rick už teď vychovává Shaneovu dceru, tak proč by si pod svá křídla nevzal další děcko. V těžkých časech se na nějaké to biologické rodičovství nehraje. To by i vysvětlovalo, proč Judith přiběhla s hračkou Gracie. Prostě si ji sestersky půjčují.

 

3. Gracie zemře

Dostáváme se k těm temnějším teoriím. The Walking Dead je svět, kde je smrt na denním pořádku. A to dětí nevyjímaje. Vždy se může něco pokazit a Hilltop není zdaleka tak bezpečný, jak si Aaron myslí. Pak by bylo logické, že se Bunny zúčastní dědického řízení.

4. Judith zemře

Ano. Ve hře je i tato teorie. Dokonce se k ní pojí nejvíce vodítek. Je možné, že Judith během války zemře a Gracie ji nahradí. Rick ji bude vychovávat jako svou dceru, kterou se časem stane.

Tomu by odpovídaly záběry z první epizody, které ukazují uplakatého Ricka. Je evidentní, že si prošel něčím tragickým. Něčím větším než byla smrt Glenna a Abrahama. A co je víc, než smrt dítěte?

A k jaké teorii se kloníte vy?