Konečně jsme se dočkali. To dlouho očekávané finále 10. řady úspěšného postapokalyptického seriálu Živí mrtví k nám minulý týden konečně dorazilo a my si po půl roce čekání můžeme ulevit, že všechno dopadlo dobře a naše oblíbená partička přeživších to zase jednou zvládla.

Překvapení a natěšení do další série nám však přichystaly poslední minuty tohoto epického finále. Po celou dobu velkolepého boje jsme totiž paralelně sledovali i Eugenovu cestu za tajuplnou Stephanie, která nám měla také představit novou skupinu lidí. A to se stalo. Nebo… asi.

Faktem je, že se na Eugena a spol. přiřítila velká spousta nadějných cosplayerů Star wars Stormtrooperů, kteří naše hrdiny obklíčili a zajali. Zatímco fanoušci komiksů pokyvují spokojeně hlavou, my nebozí neznalci jenom nechápeme. A říkáme si, zda se jedná o nové záporáky nebo jenom o nějaké divnolidi typu Jadis a její skupinka s helikoptérou. Angela Kang, showrunnerka seriálu, nám alespoň trochu nastiňuje, o koho se jedná:

„Chápu, že si mnozí z vás hned položili otázku, kdo jsou tito vojáci. Design jsme převzali z komiksové předlohy, takže čtenáři je již jistě poznali. Ale pro ty, kteří komiksy nečtou, můžu říct, že je s těmito novými postavami čeká mnohem hlubší příběh, než se na první pohled může zdát. Minimálně co se týče výzbroje je tato skupina velmi dobře vybavena.“

Je nutno říci, že jedenáctá série bude rovněž i sérií poslední. Je tedy v sázce, že se do finálové řady bude chtít nacpat co nejvíc z komiksů, abychom mohli všechny příběhové linky pěkně ukončit. Nebo v to alespoň doufáme.

Před 11. sérii seriálu The Walking Dead se máme ještě dočkat speciálních šesti dílů někdy v průběhu příštího roku, o dalších novinkách vás jako vždy budeme informovat.

Související:

The Walking Dead: Představitel chladnokrevného Guvernéra by se rád vrátil do seriálu

The Walking Dead: První novinky týkající se jedenácté série Živých mrtvých

The Walking Dead: Představitelka mladičké Beth, Emily Kinney, by se ráda vrátila do seriálu

The Walking Dead: Postava tajuplné Stephanie našla svou hereckou představitelku

The Walking Dead: Tvůrci filmu o Ricku Grimesovi pracují dál na scénáři navzdory koronaviru

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz