Paul Rovia alias Ježíš nás ve finále první poloviny 9. série opustil. Zemřel nečekaně rukou Šeptače. Nemusíte se však bát, že bychom Ježíše viděli naposled. Jeho představitel nám totiž dává trochu naděje, prozradil nám, že jsme Ježíše nemuseli vidět naposled. Tento oblíbený charakter, který jsme v seriálu vídali celkem tři roky, pravděpodobně ještě jednou uvidíme.

„Mezi pátou a šestou epizodou je šestiletý časový skok, tudíž možná uvidíme, co Ježíš během těchto šesti let dělal,“ prozradil Tom Payne (Paul Rovia) v pořadu Good Day L. A. „Pokud jde však o aktuální dění v seriálu, je Ježíš mrtvý.“

Herec by se měl vrátit do druhé poloviny 9. série ve flashbacku v některé z epizod. Časový skok byl vskutku dlouhý a vyvolal mnoho otázek, které musí být ještě zodpovězeny. Mezi ty největší patří nejspíš záhadné „X“ na zádech Michonne a Daryla. Další záhadou je rozpor mezi jednotlivými komunitami, tedy přesněji, co vyvolalo tak napjaté vztahy a co za rozhodnutí Michonne učinila, že ji za to lidé z Hilltopu nemají rádi.

www.amc.com

Pokud jde o představitele Ježíše, Toma Paynea, ten je se smrtí své postavy spokojený, i přesto, že by si přál v seriálu ještě chvíli zůstat.

„Jediné, co mě opravdu zajímá, je příběh. Pokud je příběh dobrý a vyprávěný tím správným způsobem, nic jiného mne nezajímá,“ prozradil Tom Payne stránce ComicBook.com. „Ale jestli tímto pomůžu vyprávět příběh skvělou, nečekanou a šokující cestou, tak jsem s tím smířený, a myslím, že se můj odchod povedl. Takže jsem opravdu hodně šťastný. Miluju můj začátek v seriálu a miluji i svůj odchod ze seriálu. Střed mého působení v seriálu byl nic moc, ale konec byl opravdu skvělý a jsem za to opravdu, ale opravdu rád.“

A co si myslíte o Ježíšově smrti vy? Bude vám tato postava chybět? Překvapila vás jeho smrt? Dejte nám vědět do komentářů a nezapomeňte, že The Walking Dead se na naše obrazovky vrátí v příštím roce, přesněji tedy 9. 2. (u nás 10. 2.) 2019.