Dobré zprávy týkající se postapokalyptického světa seriálu The Walking Dead začínají po zběsilé jízdě roku 2020 konečně vyplouvat na povrch a my se můžeme hned zkraje nového roku dozvědět to nejpodstatnější – vytoužené datumy premiér nových dílů.

AMC studio, které zaštiťuje všechny zombie seriály spjaté s The Walking Dead (tedy i Fear the Walking Dead či nové World Beyond), zanechalo na svém Twitteru krátké video zveřejňující všechna data nových premiér. A mezi nimi se nachází právě i zmiňovaní Živí mrtví.

Speciálních šest epizod, které budou mapovat jak následky našich přeživších s válkou Šeptačů, tak i minulost některých postav (Negan), případně nás zavedou do scén, na kterých jsme jako pozorovatelé nebyli přítomni (Daryl a jeho smíření s odchodem Ricka), mají premiéru 28. února. Takže za měsíc a něco!

Produkce jedenácté série se rovněž hodlá stihnout ještě v tomto roce, její datum však zatím není přesně stanoveno. Kdo je připraven na další zombie dávku kvalitního obsahu a dobrodružství? Já rozhodně.

Check out the new promo images for the upcoming Walking Dead episodes 👀

Posted by The Walking Dead from Skybound on Tuesday, January 12, 2021

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz