Obrovskou popularitu seriálu The Walking Dead nejde přehlédnout. Miliony diváků každý týden čekají na novou epizodu a tento kolotoč absolvují již bezmála pět let. I když považuji aktuální pátou sérii spíše za slabší, nevypadá to na to, že by zájem o TWD klesal. Není divu. Zombie tématika zkrátka táhne a The Walking Dead ji prezentuje na výbornou.

Teď ovšem otočíme o stoosmdesát stupňů a podíváme se na taškařici, kterou nám přinášejí tvůrci z ARC Entertainment a která se přímo odkazuje právě na The Walking Dead. Její název je The Walking Deceased a má to být jakési Scary Movie, jen naroubované na zombie apokalypsu. Tato komedie vzešla z pera Tima Ogletreeho a příběhově má jít ve šlépějích TWD, ovšem ve značně ujeté variaci, na kterou jsme zvyklí u filmů ze série Scary Movie (proboha snad to nebude taková s*ačka jako čtvrtý a pátý díl). Režisérem je pak pro mne absolutně neznámý Scott Dow.

twd2

Film si bude tropit legraci snad z každého zombie filmu, ale základ se bude stále opírat o parodování TWD. I nástin příběhu je stejný. Šerif Lincoln se probouzí do světa, který je zamořen zombíky. Je to však pitomec a s jeho negramotným a stejně pitomým synem, bandou dalších praštěných lidí (hlavně ten s kuší) a jedním teplým zombíkem, se pokouší přežít v této nezáviděníhodné situaci.  Nacházejí místo, které se jmenuje Safe Haven Ranch, které zatím není zasaženo infekcí, ale zároveň zjišťují, že tohle místo není tak přátelské, jak na první pohled vypadá.

Z traileru to vypadá na docela povedenou „blbinku“, jenže víte sami, jak to s trailery bývá. V hlavních rolích uvidíte Davea Sheridana (Pár nenormálních aktivit, Šéfové na zabití), Tima Ogletreeho (Supernatural Activity), Joea Oglesbyho (Útěk z vězení, Právo a pořádek) nebo Sophii Taylor Ali (Tyrant) či Jacqui Hollandovou (Silent but Deadly, Monsters in the Woods). I z tohoto obsazení je vidět, jaké ambice tento projekt má. Níže se můžete podívat na trailer k filmu. Premiéra je v USA stanovena na 20. března 2015, což je už za pár dní. O kvalitě snímku se tedy přesvědčíme co nevidět. Těšíte se, nebo vám takové filmy nic neříkají ? Podělte se s námi v komentářích.

OFICIÁLNÍ TRAILER :

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz