Popularita seriálového Zaklínače, který rozrazil těsně před Vánoci loňského roku dveře streamovací stanice Netflix, se bude i nadále rozvíjet. Po nedávno ohlášeném animovaném spin-offu tohoto seriálu se nově dočkáme i prequelu, tedy seriálu, který se bude odehrávat před událostmi originálu.

Náš známý příběh mapuje životní cestu Geralta z Rivie, jednoho z posledních Zaklínačů své doby. Proto se tvůrci rozhodli zmapovat příběh, který by pojednával o samotném vzniku tohoto druhu mutantů a tím pádem i o prvním Zaklínači vůbec. V seriálu se proto nesetkáme s našimi oblíbenými hrdiny, půjdeme trochu dál v čase a to o celých 1200 let do minulosti.

Dokonce nám už byl odhalen i samotný název seriálu – The Witcher: Blood Origin. Z názvu můžeme tak nějak vydedukovat, že se nejspíš nebude jednat o „sluníčkářskou“ cestu za dobrodružstvím. Ale o to nám snad už ani nejde, ne?

Další informací, která nám už byla sdělena, je samotná délka seriálu. Ta bude překvapivě ještě kratší než originální Zaklínač. Bude mít pouhých šest epizod. Na seriálu bude pracovat Lauren Schmidt Hissrich a Declan de Barra.

O dalších informacích z nových projektů ze světa Zaklínače či ze samostatného seriálu vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Zaklínač: Ve druhé sérii se dočkáme mnohem více Ciri, slibuje producentka

Seriál Zaklínač: První fotky z natáčení 2. řady odhalují známé místo z první série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz