Kromě pozastavených natáčení a odsunování data premiér kosí koronavirová epidemie i herecké představitele, avšak ne tak doslova, nebojte. Tentokrát se opět podíváme na oblíbený seriál The Witcher, který kromě nekonečného natáčení (které se protáhlo o celý půlrok) ochudila korona i o herce.

Herec Thue Rasmussen, který si měl v připravované druhé sérce Zaklínače obléct kostým postavy Eskela aka Geraltova přítele a spolužáka ze školy pro Zaklínače, se bohužel kvůli pozastavení natáčení dál nemůže roli věnovat.

Problémem je totiž jeho nabitý diář, který praská ve švech a holt nemá na neustálé posunování místo. Tuto dánskou hvězdičku tudíž nahradí zcela nový herec. A produkce v čele s showrunnerkou Lauren Schmidt Hissrich už nelenila a mají náhradu.

A tou je zatím nepříliš známý herec Basil Eidenbenz, který se například minul v novém filmu Favoritka nebo ho můžete znát z úspěšného britského seriálu Victoria. Natáčení již opět probíhá v plném proudu, takže bychom se snad již brzy měli dočkat dalších unikátních a skvělých fotek. Snad nám korona už nezabrání v dalším natáčení a dočkáme se i oficiálního data!

Druhá série seriálu The Witcher by měla vyjít v druhé polovině příštího roku a my pevně držíme palce, aby tomu tak skutečně bylo.

Související:

Zaklínač: Ve druhé sérii se dočkáme mnohem více Ciri, slibuje producentka

Seriál Zaklínač: První fotky z natáčení druhé řady odhalují známé místo z první série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz