Už se konečně začalo natáčet! A radost máme nejen my, ale zřejmě i ústřední představitel, Henry Cavill, který si radost a nadšení nenechal pro sebe a hezky se nám v maskérně vyfotil.

Po úspěšné první sérii spousta z nás začala horkokrevně počítat dny do začátku série druhé. A že to bylo dní. Původní premiéra se chystala až na druhou polovinu roku 2020 – haha, co bychom za to teď dali. Teď se, vzhledem k situaci, kterou snad netřeba zmiňovat, můžeme hrdě plácat po ramenou z oficiálního startu natáčení a první fotky ze zákulisí…. a to přesně teď uděláme!

Jak jsem již zmiňovala, nový polobůh a hvězda internetu, Henry Cavill, se nám vyfotil přímo v procesu jeho přeměny na Geralta z Rivie. Podle fotky toho můžeme soudit sice málo, ale vypadá to, že se právě točila nějaká krvavá scéna – těch je přece jen v Zaklínači požehnaně.

Snad je tato fotka příslibem stále nových informací a fotek ze štábu a snad se v konečné míře dočkáme i data, které nebude tak vzdálené.

Druhá série Zaklínače byla posunuta na rok 2021, o dalších informací vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Zaklínač: V druhé sérii se dočkáme mnohem více Ciri, slibuje producentka

Seriál Zaklínač: První fotky z natáčení druhé řady odhalují známé místo z první série

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz