I přesto, že v České republice si půlka národa momentálně nemůže zajet ani za vlastními rodiči (tímto zdravím svoji maminku), natáčení Zaklínače pokračuje v plném proudu. No… možná je fajn, že štáb zrušil natáčecí plány v České republice.

To, že The Witcher se nevzdává a dál se pere před kameru, aby se premiéra druhé série stihla dřív než za dva roky po premiéře té první, nám Henry Cavill stále dokazuje na svém Instagramu, kde nelení a hází jednu fotku za fotkou. A teď se po něm očividně opičí jeho nový herecký parťák. A my jsme moc rádi.

Už dávno víme, že se v druhé sérii setkáme s legendárním Kaer Morhenem aka cvičištěm všech zaklínačů, kde Geralt vezme jeho drahou Ciri na výcvik. Zde se máme těšit na plejádu knižně a herně známých zaklínačů, mezi které se zařadí i Lambert, trochu výbušný a mladý Zaklínač.

Lamberta si střihne Paul Bullion, pro kterého to bude pořádná seriálová premiéra a my se na něj velmi těšíme. A teď máme navíc info, že už je i součástí natáčecího procesu, neboť nás obšťastnil již zmiňovanou fotkou na Instagramu.

Zatím stále nevíme, kdy se druhé série seriálu The Witcher dočkáme, snad někdy v druhé polovině roku. Těšíte se?

související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů