The Witcher, u nás známý jako Zaklínač, je konečně po dlouhé koronavirové pauze opět u kamer a my se kocháme prvními fotkami naší oblíbené trojice – Geralta, Yennefer a Ciri. Teď zde máme pro změnu fotku mimo kostýmy, která odhaluje zase něco jiného.

Pokud se chcete dozvídat ty nejžhavější novinky týkající se tohoto populárního fantasy seriálu z knih Andrzeje Sapkowského, který mimo počítačový svět svými hrami právě zahájil palbu i na televizní diváky, určitě sledujte Instagram herce Henryho Cavilla, který hází jednu fotku za druhou – ať už je to nedávná fotka z maskérny (na kterou se můžete podívat ZDE) nebo něco ze zákulisí.

Jako je například jeho popis trénování na roli Řezníka z Blavikenu. Cavill právě hodil na svůj Instagram fotku, kde představuje svoji tréninkovou rutinu, aby se pořádně „nabušil“ na Geralta. No jo, pokud si pamatujete, jak vypadal bez trička (ženské publikum nepochybně) určitě vás nenapadne, že takové svaly získal sezením na gauči.

„Trénování na Zaklínače se zaměřuje na tři aspekty – rychlost, explozivní sílu a fitness. Což může bolet! Neměl jsem příležitost běhat tolik kilometrů do kopce, naposledy před mnoha lety na Gibraltarut! Ale neexistuje lepší místo, kde se dostat opět do formy, než tady v Lake Districtu v Anglii. Tohle místo se právě vyšvihlo do mých top 3 míst na světě. Miluju to tady!“

Druhá série seriálu The Witcher startuje někdy v druhé polovině roku 2021 a my se máme skutečně na co těšit!

související:

Zaklínač: Ve druhé sérii se dočkáme mnohem více Ciri, slibuje producentka

Seriál Zaklínač: První fotky z natáčení druhé řady odhalují známé místo z první série

The Witcher: Druhá série Zaklínače neplánovaně mění herecké obsazení, důvodem je koronavirová pandemie

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů