Herečka Tessa Thompson potvrdila, že se v připravovaném snímku Thor: Love and Thunder objeví v roli hlavního padoucha Christian Bale

Tessa Thompson, představitelka Valkyrie, která po událostech z filmu Avengers: Endgame vládne Asgardu, prozradila, že tým herců, jenž se objeví ve čtvrtém pokračování Thora, se rozroste o známou tvář. Jedná se o oscarového vítěze Christiana Balea, jednoho z nejlepších herců vůbec, který každé své roli dává maximum. Je znám pro neskutečné přeměny svého těla, při kterých jde mnohdy až do extrémů, což mu vyneslo přezdívku „chameleon“. Ve čtvrtém filmu o bohu hromu ztvární Bale zápornou postavu.

Embed from Getty Images

Bale se v Nolanově trilogii (Batman začíná, Temný rytíř a Temný rytíř povstal) objevil jako Batman. Po devíti letech se opět vrátí k superhrdinským filmům, tentokrát ale vymění stáj. Zatímco zmíněné tři filmy patřily pod produkční studio DC Comics, Thor: Love and Thunder je z dílny Marvel Studios. Herec z filmů Le Mans ’66, Americké psycho, Špinavý trik nebo Fighter se představí po boku Chrise Hemswortha (Thor), Natalie Portman, jejíž postava Jane Foster se ujme kladiva, a Tessy Thompson. Podrobnosti k Baleově roli ale zatím nejsou známy.

V režisérském křesle, stejně jako u Thor: Ragnarok, zasedne čerstvý oscarový vítěz  Novozélanďan Taika Waititi. Film slibuje zábavnou podívanou a bezpochyby patří k nejočekávanějším počinům příštího roku. Na bližší informace si ale budeme muset ještě chvíli počkat, scénář už je sice hotový, produkce však začne až ke konci tohoto roku. Česká premiéra snímku je stanovena na 4. listopadu 2021.

Embed from Getty Images
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz