Pomineme-li sólovku Hulka s Edwardem Nortonem v hlavní roli, jsou filmy s Thorem vnímány fanoušky spíše jako slabší části Marvel Cinematic Universe. Přesto si troufám říci, že je samotný Thor možná nejdůležitější postavou tohoto vesmíru. Může se ovšem stát i jeho hrobníkem.

KONEC VŠEHOMÍRU !

Třetí samostatný film režíruje Taika Waititi. Jednačtyřicetiletý novozélanďan hodlá přinést nový pohled na Odinova syna, Hulka a jejich přátele i nepřátele. Jako předobraz pro svůj film si vzal fanoušky oblíbený komiks Planet Hulk, na který narouboval i konec vševesmíru v podobě Ragnaroku. Otázkou se zdá být, jestli Ragnarok nepohřbí i samotné univerzum, ve kterém se příběhy jednotlivých hrdinů odehrávají.

Jak víme z dřívějších zpráv, kterých na našem webu najdete hned několik, Thor Ragnarok by neměl ovlivnit zásadním způsobem běh Marvel Cinematic Universe. Waititi dokonce v jednom rozhovoru potvrdil,  že víceméně kašle na dosavadní filmy v MCU a na to, co v nich Thor učinil. Snímek bude prý něco zásadně jiného, než jsme byli zvyklí vídat v uplynulé době. Přesto si říkám, zda mu Marvel Studios a Kevin Feige nedali až příliš svobody.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz