Pomalu, ale jistě se nám odkrývají další střípky ze zákulisí čtvrtého Thora, který tentokrát nese podtitul Love and Thunder. Už na první pohled je jasné, že nás čeká pořádná dávka humoru, akce, ale i romance – to vše pod režisérským dohledem Taiky Waititiho. Herecké obsazení máme téměř kompletní, i přesto nyní vyplynulo na povrch další velké jméno – Russell Crowe.

Víme, že větší část filmu se bude odehrávat na Australské půdě, kde štáb společně s Chrisem Hemsworthem (Thor), Natalií Portman (Jane Foster/ Mighty Thor), Tessou Thompson (Valkyrie) či Christianem Balem (Gorr the God Butcher) aktuálně stále pobývá. Koho přesně však ztvární šestapadesátiletý Crowe, není známo – interní zdroje ale popsaly jeho roli jako jedno z mnoha překvapení zahrnující také návrat Matta Damona (ten si v předchozím díle střihl falešného Lokiho). Informaci podložila i sada fotek, ze kterých vyzařuje přátelské prostředí a skvělá nálada.

Zápletka filmu si vezme inspiraci z komiksové série Mighty Thor od Jasona Aarona, ve které Thor přijde o schopnost zvednout svůj pomyslný Mjolnir a Jane Foster onemocní rakovinou. Taika Waititi slibuje, že čtvrté pokračování bude tím nejdivočejším, nejvtipnějším a také nejmilejším z celé série. Mimo Thora pak režíroval válečné drama Králíček Jojo, dramatický titul Boy nebo komediální hororový projekt Co děláme v temnotách.

I’ve been doing a re-read of Jason Aaron’s Thor saga in preparation for War of the Realms. I was pleasantly reminded that the cover to Mighty Thor #1, created by Russell Dauterman and Matthew Wilson, might be one of the greatest comic book covers ever made. [Mighty Thor #1] from comicbooks

Myslíte, že bude čtvrtý díl Thora opravdu tím nejlepším? Na kterou postavu se těšíte nejvíce? Dejte nám vědět níže do komentářů nebo na naši facebookovou stránku.

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:News.sky.com, Techradar.com, Deadline.com
Adam Pospíšil
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.