I přesto, že jsou všechny kamery a produkce stále vypnuté a všichni napjatě očekávají, kdy se opět navrátí do hereckých kostýmů a před zapnuté kamery, neznamená to, že si nemůžou vzít trochu té práce i domů. A třeba Natalie Portman je v tomto opravdu pilná.

Všichni se už velmi těšíme na už čtvrté pokračování oblíbeného boha Thora, které již podruhé převezme pod svou režijní ruku oblíbený Taika Waititi. Ten se rozhodl do hereckého ansámblu opět nahodit i Natalii Portman, která si v prvních dvou dílech – Thor a Thor: The Dark World – zahrála Thorovu osudovou lásku, Jane Foster.

Zde se však chopí mnohem závažnější role, než pouze milostného objektu. Kromě zveřejněných informací, že bude mít rakovinu, rovněž a především víme, že se ujme Thorova majestátného kladiva Mjölniru a stane se samotným bohem aka Mighty Thorem.

FOTO: flickr.com

No a jak už to tak u bohů bývá, bývají většinou v pořádné fyzické kondici. A to si Portman závažně uvědomuje a při posledním rozhovoru, kde se nadhodilo právě i téma čtvrté sólovky, řekla:

„Moc vám toho nemůžu říct. Ale opravdu se velmi těším. Začala jsem cvičit, abych nabrala svaly. Jsem ráda, že je stále více a více ženských superhrdinek.“

Během tohoto dlouhého depresivního období je každá zpráva dobrá, zvlášť když se jedná o takovou pecku a očekávaný snímek, jako je právě Thor: Love and Thunder.

Začátek natáčení snímku Thor: Love and Thunder má být na začátku příštího roku a jeho premiéra je stanovená na 11. února 2022.

Související:

Thor: Představitelka Darcy reaguje na to, zda je obsazena ve čtvrtém pokračování

Thor: Love and Thunder – uvidíme ve čtvrtém pokračování opět tlustého Thora?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz