Produkce čtvrtého Thora s divokým podtitulem Love and Thunder oficiálně začala tento týden, o přípravách nás informoval samotný Chris Hemsworth přes svůj instagramový profil. Už z prvních fotografií je jasné, že snímek bude zářit všemi barvami – hlavní lokací se totiž stala Austrálie.

„Je to skvělý pocit na pár dní vycestovat na Ostrov Lorda Howa, než se pustíme do natáčení Thora: Love and Thunder!“ – oznámil svým šestačtyřiceti milionům sledujícím. Kromě Chrise Hemswortha, který již počtvrté ztvární Boha hromu a blesku, je na place přítomen i režisér Taika Waititi. Ten režíroval jak předchozí díl, tak nedávno kupříkladu i úspěšný komediální snímek z válečného období Králíček Jojo (Jojo Rabbit). Mimo to pak v marvelovském filmovém světě propůjčuje hlas mimozemskému příslušníkovi rasy Kroňanů jménem Korg, na nějž se můžeme těšit i ve čtvrtém filmu.

Dále je potvrzena účast Tessy Thompson (Valkyrie/ nová královna Asgardu), Natalie Portman (ta zde vůbec poprvé uchopí Mjolnir a stane se z ní Mighty Thor dle komiksové předlohy), Christiana Balea (Gorr the God Butcher/ mimozemský zabiják se speciálním mečem, který má vlastní vůli a je schopen svému držiteli poskytnout nadlidské schopnosti) a také Chrise Pratta (Star Lord). Exklusivně se však k tomuto obsazení nově přidává i Karen Gillan v roli Nebuly.

Spekuluje se však také o návratu Matta Damona. Ten se objevil ve třetím Thorovi jako falešný Loki, a to při divadelní scéně znázorňující Lokiho hříchy z minulosti, navíc byl podle interních zdrojů spatřen na australském letišti v Sydney. Koho znázorní tentokrát? To odhalí čas. Ještě připomeneme, že snímek Thor: Love and Thunder má být z celé série tím nejhumornějším, nejdivočejším a nejromantičtějším. Budou nám představeny nové postavy a pořádná zápletka, na kterou jen tak nezapomeneme.

Mrkněte na slušný fanouškovský trailer, který předvádí zrod Mighty Thora v podání Natalie Portman:

Premiéra filmu je stanovena na 11.2. 2022. Dorazíte do kina s úsměvem na tváři, nebo si počkáte na digitální verzi?

Související:

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Collider.com, Digitalspy.com, Instagram.com
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.