Po uvedení snímku Avengers: Endgame, na který čekalo snad celé stádo MARVEL fanoušků (a nejen jich) se ještě doteď smějeme z memeček a vtipných obrázků z fyzické přeměny Thora. Bude tomu však tak i v jeho následující sólovce?

Thor (jehož ztvárňuje herec Chris Hemsworth) se na filmové obrazovky dostal v roce 2011 s jeho první sólovkou s obyčejným a jasným názvem Thor, následně potom se objevil ve filmu Avengers a v roce 2013 v druhé sólovce – Thor: The Dark World. V obou sólovkách a rovněž i v Avengers pak vystupoval jako poměrně vážný charakter, obtěžkaný svojí povinností a hříchů z mládí. To bylo sice fajn, ale moc dlouho to fanoušky nebavilo a nejen díky tomu se jeho druhá sólovka absolutně nevyvedla a pro Thora to vypadalo, že se do žebříčků nejlepších postav filmových Avengerů bude muset zase prohrabávat.

To se však změnilo příchodem nového režiséra Taika Waititi, který využil momentálního nadšení z uvolněnější a zábavnější atmosféry u filmů Guardians of the Galaxy a Guardians of the Galaxy Vol. 2 a rozhodl se vnést tuto méně vážnější linku i do třetí sólovky Thora s názvem Thor:Ragnarok. A zadařilo se. Film byl úspěšný a Thor se stal mnohem zábavnější a uvolněnější postavou.

Úplný vrchol tomu však dodala poslední týmovka Avengers Avengers:Endgame, kde nás překvapil zarostlý a pěkně otylý Thor s pivem v ruce a teplákovou soupravou. Takového boha blesku nečekal snad nikdo. I jeho totiž poznamenalo ono Thanosovo lusknutí, avšak narozdíl od reakcí Captaina Americy a Black Widow se se situací vyrovnával tak, jakoby to udělal každý z nás – zavřel se doma, jedl a pařil počítačové hry. A tato figura mu prosím pěkně vydržela až do závěrečných titulků.

Zdroj: Reprofoto YOUTUBE

Velmi diskutovanou otázkou tedy je, zda se dočkáme tlustého Thora i v jeho příští sólovce s názvem „Thor: Love and Thunder„. Na to byl rovněž dotazován i Taika, který opět usedá do režisérského křesla, ale moc nápověd nám teda nedal:

„Tohle je dlouho probíraná věc, kterou teď v MARVELu stále řešíme. Protože musíme nejdřív vymyslet, jak dlouho – měsíce či roky – bude film navazovat na události po Endgame.“

Čtvrté sólovky Thora – Thor:Love and Thunder se dočkáme 5. října 2021, do té doby nám snad režisér zpřístupní víc informací, o kterých vás budeme určitě informovat!

Zdroj: https://screenrant.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz