Pokud vás ještě neoslepila záře z posledního Thora: Ragnarok, určitě si ze dvou prvních snímků pamatujete na postavu Darcy Lewis, kamarádku a stážistku Jane Fosterové, která vnášela do obou snímků potřebný humor. Setkáme se s touto postavou i ve čtyřce?

Bylo by to docela záhodno, když se nám po jednodílné pauze překvapivě vrací i samotná Jane Foster aka Natalie Portman. Pokud se opět vrátíme do příběhové linky této nadějné vědátorky a Thorovy lásky, nejspíš bychom měli narazit právě i na Darcy. O tom se však stále nic neví.

Embed from Getty Images

Naopak, její představitelka Kat Dennings se však se svou potrhlou postavou objeví v jiném MARVEL projektu – a to překvapivě v chystaném seriálu WandaVision, který pojednává (překvapivě) o Wandě Maximoffové a Visionovi – tedy o zcela odlišných postavách. Jakou roli v příběhu této romantické dvojice sehraje, neví snad ani sama herečka. I přesto bychom však byli moc rádi, kdyby si udělala čas a střihla si nějaké ty scény i ve čtvrtém Thorovi.

Režisér Taika Waititi, který se po megalomanském úspěchu trojky vrací do režijního křesla, tuto informaci stále nepotvrdil. A také samotná Dennings se přiznala, že nemá tušení, zda mají v plánu postavu Darcy zakomponovat i do pokračovaní. Na druhou stranu, času je díky koronaviru stále ještě dost, tudíž si možná na nějakou tu radostnou zprávu budeme moct počkat. Možná až do samotného kina, kdo ví.

Čtvrtý snímek Thor: Love and Thunder se do kin dostane až 11. února 2022, do té doby vás však budeme pravidelně informovat o novinkách, takže nás nezapomínejte číst!

Související:

Thor: Love and Thunder – uvidíme ve čtvrtém pokračování opět tlustého Thora?

Thor: Love and Thunder – jakou roli bude mít Jane Foster ve filmu?

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant.com
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů