Máme mezi Vámi fanoušky hororových filmů či seriálů a nemáte ještě dost „slasherovek“? V tom případě Vás jistě zaujme hororový seriál Slaher od Netflixu, který se dočkal již tří sérií. Co bych já sama, jakožto fanoušek takových typů filmů či seriálů, ráda vyzdvihla, je to, že každá série má jiný příběh a v každé hrají různí herci, i když někteří se objeví vícekrát, podobně, jako je to třeba u seriálu American Horror Story.

Tvůrcem seriálu je Aaron Martin, a na režii se podíleli Craig David Wallace, Felipe Rodriguez a Adam MacDonald. V příslušném článku najdete tailery na jednotlivé série a popis děje. Na portálu IMDB má seriál hodnocení 6,7 a na CSFD 64 % (první série: 60%, druhá série: 71%, třetí série: 74%).

TRAILER NA PRVNÍ SÉRII (s podtitulem „Kat“): 

POPIS: Když se Sarah spolu s milovaným partnerem vrací do rodného domu, ve kterém byli před několika lety brutálně zavražděni její rodiče, ani ve snu by ji nenapadlo, že několik měsíců plánovaný životní restart dostane trhliny téměř ihned po jejím příchodu. Neuběhne totiž ani čtyřiadvacet hodin, když se z ničeho nic objeví další mrtvola, přičem popis zabijáka je totožný s tím, který zavraždil její rodiče. Jelikož je původní vrah uvězněn v nedaleké věznici, nabízí se zásadní otázka: Kdo po téměř třiceti letech opětovně rozpoutal krveprolití?

TRAILER NA DRUHOU SÉRII (s podtitulem „Párty vinníků“): 

POPIS: Pět let po děsivých událostech, při kterých pět vychovatelů zavraždilo svou mladou kolegyni, se pětice musí vrátit do kempu Motega, kde se vše odehrálo. S vraždou oficiálně neměli nic společného, protože byl obviněn jiný člen tábora, který sedí ve vězení. Musí se vrátit kvůli tomu, aby zahladili stopy a hlavně odstranili tělo zesnulé. Po příchodu na místo zjistí, že kemp se za ta dlouhá léta změnil, ale když v něm začne řádit bezcitný vrah, je jasné, že ne každý zapomněl na události, které se odehrály před pěti lety. Všichni účastníci budou muset za svoje hříchy nést odpovědnost.

TRAILER NA TŘETÍ SÉRII (s podtitulem „Slunovrat“):  

POPIS: Poslední série vypráví příběh nájemníků ze stejného domu. Každý z nich má nějaký ten „problém“, který vyprovokuje řádění dalšího vraha. Začíná to vraždou jednoho narkomana jménem Kit, který si jenom užívá života a nic jiného ho nezajímá. Vypadá to tak, že v podstatě nikdo pro něj nic neudělal, čímž započne řetězec vražd, které se začnou odehrávat přesně na výročí vraždy zmíněného Kita. Postupně se dozvídáme, že tento vrah je jakýmsi způsobem „dobrý“, protože zabíjí špatné lidi. Jak už jsem výše zmínila, každý se provinil něčím, co vraha vyprovokovalo a na konci série také naleznete vysvětlení. Dále už nechci moc prozrazovat, vždyť posuďte sami.

Znáte tento seriál nebo mu plánujete dát šanci? Doporučuji všemi deseti. Kromě toho, že každá série má jiný příběh, bych také vyzdvihla trochu detektivní zápletku, která Vás neustále drží v napětí, a každou chvíli se snažíte zistit, kdo by mohl za vraždami stát. Někdy to čekáte a někdy vůbec netušíte, jak už to u filmů a seriálů tohoto typu bývá. Dejte nám potom vědet v komentářích, jak se Vám seriál líbil. Mně osobně se líbila nejvíce první série, o něco málo méně druhá a třetí, ale určitě stojí seriál za zhlédnutí. Také pravidelně sledujte náš web, aby Vám neunikla žádná z novinek ze světa filmů a seriálů. 

-reklama-