Společnost AMC Networks International oznámila, že zařadí do svého vysílání stanice  AMC exkluzivně pro Českou republiku a Slovensko seriál Humans. Navazuje tím na úspěšnou sérii všech dramatických seriálů, které již v premiéře odvysílala na stanici AMC.

Po exkluzivní celosvětově premiéře Fear the Walking Dead (Živí Mrtví: Počátek Konce) přichází s dalším seriálem pro milovníky sci-fi.

Už v říjnu se mohou diváci těšit na exkluzivní sci-fi podívanou Humans. Osmidílnou 1. sérii dle předlohy švédského sci-fi dramatu bude stanice AMC v premiéře vysílat 23. října ve 22:00.

Seriál Humans zkoumá emocionální dopad situace, kdy se hranice mezi lidmi a stroji stále více prolíná a poukazuje na možný katastrofální dopad pro lidstvo, pokud se stroje vzbouří.

Odvážné téma pro současnou dobu, jehož zpracování v osmi dílech bylo vytvořeno ve spolupráci s britskými stanicemi Channel 4 a Kudos, tvůrci seriálů „Utopia“ a „Broadchurch“, a také AMC U.S.

Děj se odehrává na předměstí Londýna v paralelní přítomnosti, kde je nejmodernějším doplňkem domácnosti Synth – vyspělý robotický pomocník, který se věrně podobá živým lidem. Scénář, jehož předlohou je slavné švédské sci-fi drama „Real Humans“, napsali britští spolupracovníci Sam Vincent a Jonathan Brackley (autoři scénáře k snímkům „Spooks“, Spooks: The Greater Good). Seriál je v této sezóně mezi prvními pěti nejoblíbenějšími premiérami kabelového vysílání u dospělých od 25 do 54 let s průměrnou sledovaností 2 milionů diváků, přičemž živé vysílání prvních čtyř dílů sledoval 1 milion dospělých diváků ve věku 25-54 let. První díl na Channel 4 získal nejlepší hodnocení v kategorii původní dramatické tvorby za posledních 20 let; první série přitáhla k obrazovkám 18 % britských diváků, kteří sledují televizi v neděli od 21:00 do 22:00.

DpTXXne-pkc.market_maxres

V seriálu Humans hrají William Hurt (Dějiny násilí, „Patty Hewes – nebezpečná advokátka“) jako Dr. George Millican, Katherine Parkinson („Ajťáci“,The Honourable Woman“) jako Laura Hawkins, Gemma Chan („Sherlock,“ „Dr. Who“) jako Anita, Tom Goodman-Hill („Mr. Selfridge,“ Kód Enigmy) jako Joe Hawkins, Lucy Carless („Code of a Killer“) jako Mattie Hawkins, Colin Morgan („Merlin,“ „The Fall 2“) jako Leo, Pixie Davis („Utopia,“ „Bílá královna“) jako Sophie Hawkins, Ivanno Jeremiah („The Hollow Crown“) jako Max, Theo Stevenson (V Bruggách, Santa má bráchu) jako Toby Hawkins, Emily Berrington („24 hodin: Dnes neumírej“, „Sons of Liberty“) jako Niska, Neil Maskell („Utopia“) jako D.S. Peter Drummond, Will Tudor („Hra o trůny“) jako Odi, Rebecca Front („Je to soda“, „Já William“) jako Vera, Danny Webb („Dr. Who“, „Cena za lidskost“) jako Hobb a Sope Dirisu („Utopia“) jako Fred.

Premiéra druhé série se plánuje na rok 2016. Na našem webu najdete titulky na pilotní epizodu a také na 2. epizodu.

Máte tip na seriál? Sledujete nějakou pecku, o které mnoho lidí neví? Pošlete nám na email jaykay@tvguru.cz Vaše doporučení (název seriálu, důvody ke sledování a info) a my jej po schválení redakcí rádi zveřejníme.

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz